Loading...

Aqua Blend 20 ml Forest 20 ml - colour mill

Aqua Blend Forest. Balenie 20 ml.
Na sklade > 5 ks
U vás 6.10.2026

7,10 €
35.5 € / 100ml
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Vysoko koncentrované tekuté farbivo z radu Aqua Blend renomovanej značky Color Mill. Farbivo novej generácie na vodnej báze, ktoré umožní vytvoriť dokonalé pečivo pri minimálnom riziku poškodenia alebo praskania finálnych výrobkov a dekorácií. Určené pre tukové hmoty — ideálne na farbenie makróniek, pusiniek, cukrárenských hmôt, krémových polev, ganache, želé, nápojov a pod. Vďaka vysokej tónovacej sile dosiahnete intenzívne a žiarivé farby pri malom dávkovaní. Pred prvým použitím prepichnite ochrannú fóliu, uzavrite nádobu a pretrepte. Pre lepší výsledok (ak máte čas) nechajte farbivo po pretrepaní 8–10 hodín odstáť. Vegánsky produkt, bez alergénov a sladidiel. Potravinárske farbivá Color Mill sú produkty najvyššej kvality.

Objem

Balenie obsahuje: 20 ml

Zloženie produktu

voda, farbivo (E102*, E133), emulgátory (E433, E405), zahusťovadlo (E418) a konzervačné látky (E211, E202). *môže mať škodlivý vplyv na činnosť a pozornosť detí

Krajina pôvodu

Austrália

Ďalšie informácie

Farba zelená
Zástupca výrobcu v EÚ
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobná spoločnosť
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna - colour mill


8,30 €
41.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill

Olejová farba Purple, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks