Loading...

I LOVE CAKES

ilovecakeslogopng.png

Medzi cukrárenské doplnky patrí náčinie ako formy na dorty, valčeky, vrecká na krémy, nástavce na vrecká, cukrárske špachtle, šľahačkové aerosóly, šľahačkové kartuše, stierky, odmerky, cukrárske fixy a mnoho ďalšieho príslušenstva užitočného v cukrárni, ale aj pri pečení dortov doma. Aby ste sa vyhli situácii, kedy vám chýba dôležitá pomôcka, pripravili sme pre vás ponuku kvalitných pomôcok I love cakes.


Počet produktov: 515

Mleté blanšírované mandle 1 kg - I LOVE CAKES

Mandľová múka blanšírovaná 1 kg I LOVE CAKES je jemne mletá múka zo 100% lúpaných mandlí, ideálna na

10,70 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prehrať video
- 25%
Bestseller
Točňa na tortu profi, 30 cm - I LOVE CAKES

Točňa na tortu profi, 30 cm - I LOVE CAKES

Profesionálna otočná podložka na tortu s priemerom 30 cm, pevnou základňou a mimoriadne plynulým otáč
54,00 €
40,50 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Vanilkový struk Bourbon – Gourmet 1 ks / Grade A (16 cm+) - I LOVE CAKES

Vanilkový struk Bourbon – Gourmet 1 ks / Grade A (16 cm+) - I LOVE CAKES

Objavte pravú lahodnosť vanilky — madagaskarský vanilkový lusk Bourbon (Planifolia) v prémiovej kv

2,50 €
75.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pevná drevovláknitá biela podložka 28 cm, 1 ks - I LOVE CAKES

Táto štýlová dekorácia pod tortu je vyrobená z pevného HDF drevovláknitého materiálu.

2,70 €

Na sklade > 10 ks

Pevná drevovláknitá biela podložka 24 cm, 1 ks - I LOVE CAKES

Táto štýlová dekorácia pod tortu je vyrobená z pevného HDF drevovláknitého materiálu.

2,10 €

Na sklade > 10 ks

Pevná drevovláknitá biela podložka 20 cm, 1 ks - I LOVE CAKES

Biela okrúhla podložka z drevovlákniny s priemerom 20 cm.

1,70 €

Na sklade > 10 ks

Mini pusinky biele, 9 ks - I LOVE CAKES

Mini pusinky biele. V balení 9 ks.

1,90 €

Na sklade posledný 1 kus
Testované
Bestseller
Cukrárske vrecká 40 cm, 100 ks - I LOVE CAKES

Cukrárske vrecká 40 cm, 100 ks - I LOVE CAKES

Jednorazové cukrárske vrecká sú ideálne na zdobenie perníkov, tort a ďalších dezertov. Balenie obsahu

7,70 €

Na sklade > 10 ks

Ohýbaná paletka 15 cm - I LOVE CAKES

Zahnutá paletka na jednoduché zdobenie tort krémom alebo polevou. Dĺžka 15 cm.

4,20 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrovo-ryžové perly biele perleťové 5 mm 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly biele perleťové 5 mm 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly biele, perleťové, veľkosť 5 mm. Balenie 80 g.

5,50 €
6.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Mini pusinky ružové so striebornými trblietkami, 9 ks - I LOVE CAKES

Svetloružové mini pusinky so striebornými trblietkami pridajú tortám, cupcakom aj dezertom jemný e

2,10 €

Na sklade > 10 ks

Drevený zápich „Všetko najlepšie“ 15 cm - I LOVE CAKES

Štýlový drevený zápich „Všetko najlepšie“ dĺžky 15 cm pridá každej torte či dezertu osobný a elega

2,30 €

Na sklade > 10 ks

Mini pusinky modré so striebornými trblietkami, 9 ks - I LOVE CAKES

Mini pusinky modré so striebornými vláknami. Balenie obsahuje 9 ks.

2,40 €

Na sklade posledné 2 kusy

Cukrová dekorácia Jarný mix - I LOVE CAKES

Kvetinová dekorácia na tortu bez zložitého modelovania? Sada 36 jedlých cukrových kvetov v

2,30 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie ružová zmes, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružová zmes, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružový mix, balenie 80 g

5,20 €
6.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrová figúrka dúha a obláčiky - I LOVE CAKES

Cukrová figúrka dúha a obláčiky - I LOVE CAKES

Cukrový zápich dúha s oblakmi.

15,30 €
21 € / 100g

Na sklade 4 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie v tvare zlatých hviezdičiek. Balenie 80 g.

4,90 €
6.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrovo-ryžové perly biele, perleťové 3–4 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly, biele perleťové, veľkosť 3–4 mm. Balenie 80 g.

4,60 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Mleté blanšírované mandle, 500 g - I LOVE CAKES

Mleté blanšírované mandle, 500 g - I LOVE CAKES

Mandľová múka značky I LOVE CAKES

6,50 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Mini pusinky modré, 9 ks - I LOVE CAKES

Mini pusinky modré. V balení 9 ks.

2,10 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové oči 14 g - I LOVE CAKES

Cukrové oči 14 g - I LOVE CAKES

Cukrové oči. Balenie 14 g.

3,00 €
21.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrová figurka – ústa 1 × 2 cm, 20 ks - I LOVE CAKES


3,70 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Silikónová forma na makrónky - I LOVE CAKES

Silikónová forma na makrónky - I LOVE CAKES

Silikónová forma na makrónky umožní pripraviť naraz 48 ks tohto obľúbeného dezertu. Rozmery 38 × 2

5,50 €

Na sklade > 10 ks

Mini ružové pusinky, 9 ks - I LOVE CAKES

Mini pusinky ružové. V balení 9 ks.

1,50 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Čierna kráľovná, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Čierna kráľovná“ od I Love Cakes. Balenie 80 g.

5,60 €
7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Zaoblená žehlička 15 cm - I LOVE CAKES

Zaoblená špachtľa na hladké vyhladenie povrchu torty. Veľkosť: 15 cm.

4,50 €

Na sklade > 10 ks
- 16%
Bestseller
Tonkové bôby, celé – Venezuela, 20 g - I LOVE CAKES

Tonkové bôby, celé – Venezuela, 20 g - I LOVE CAKES

3,80 €
3,20 €
16 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pevná drevovláknitá biela podložka, obdĺžniková, 35 × 15 cm - I LOVE CAKES

Pevná drevovláknitá podložka, biela. Rozmery: 35 × 15 cm.

2,50 €

Na sklade > 10 ks

Ošatka prútená na kysnutie chleba, 25 × 16 × 8 cm - I LOVE CAKES

Ošatka na kysnutie chleba z kvalitného prúteného vŕbového prútia. Rozmery: 25 × 16 × 8 cm.

7,30 €

Na sklade > 10 ks

Tréningové vrecko cukrárske 35 cm, 100 ks - I LOVE CAKES

Zdobiace cukrárske vrecko, dĺžka 35 cm. Balenie obsahuje 100 ks.

8,50 €

Na sklade > 10 ks

Špachtľa cukrárska 30 cm, 1 ks - I LOVE CAKES

Cukrárska stierka — praktický pomocník pri natieraní cesta, krémov a polev, ale aj pri zotieraní zvyš

2,40 €

Na sklade > 10 ks
- 15%
Silikónová forma na nanuky 3,5 × 7 cm - I LOVE CAKES

Silikónová forma na nanuky 3,5 × 7 cm - I LOVE CAKES

Silikónová forma na výrobu 4 ks nanukov naraz. Vyrobená z vysokokvalitného silikónu.
7,80 €
6,60 €

Na sklade > 10 ks

Pevná drevovláknitá biela podložka, štvorcová, 28 × 28 cm - I LOVE CAKES

Pevná drevovláknitá podložka, biela. Rozmery: 28 × 28 cm.

3,20 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová figúrka nástroje - I LOVE CAKES


4,30 €
3.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrová figúrka bagra - I LOVE CAKES

Cukrová figúrka – veľký bager.

9,50 €
7.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Cukrové detské kocky - I LOVE CAKES


8,10 €

Na sklade > 10 ks