Loading...

Zlaté a strieborné farby a trblietky

Počet produktov: 64
Bestseller
Trblietky v rozprašovači 10 g, zlaté - Tasty Me

Trblietky v rozprašovači 10 g, zlaté - Tasty Me

Trblietky v rozprašovači, zlaté — rýchle zdobenie vašich jedlých výtvorov. Balenie 10 g.

7,90 €
79 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba zlatá, 10 g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

10,10 €
101 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal – Golden Shine (3,5 g) - dortis

Jemne mleté prachové farbivo, ideálne na suché štetcovanie pre jemné tiene alebo na mokré maľovanie —

6,20 €
248 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Metalická zlatá farba, 30 ml - FunCakes

Metalická zlatá farba. Balenie: 30 ml.

6,40 €
21.3 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Metalický sprej zlatý Bright Gold 100 ml - FunCakes

Metalický sprej, odtieň Bright Gold. Balenie: 100 ml.

9,10 €
9.1 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Prachová farba zlatá, 7 g - Gunthart

Prachová farba zlatá, 7 g - Gunthart

Prachová farba – zlatá. Balenie 7 g.

7,40 €
105.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Trojfarebné trblietky v rozprašovači zlaté 10 g - Sugarflair


7,50 €

Na sklade > 10 ks

Farba v spreji, perleťová, 100 ml — zlatá - PME

Farba v spreji, zlatá, 100 ml.

8,70 €
8.7 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gélová farba – zlatá, 30 g - K2

Gélové potravinárske farbivo K2 v zlatom odtieni je ideálne na farbenie a zdobeni

3,20 €

Na sklade > 10 ks

Prachová farba – zlatá, 5 g - Saracino

Prachová farba – zlatá. Balenie 5 g.

5,90 €
118 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba strieborná 10 g - Super Streusel

Prachová farba strieborná. Balenie 10 g.

9,10 €
91 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba zlatom žltá 28g - Decora

Zlatomodrá žltá gélová farba v kelímku.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Lakomina na čokoládu v spreji 50 ml - zlatá - Vola colori

Sprejová jedlá farba na rýchly nástrek mnohých druhov pevných cukrárskych dekorácií a zdobení

8,90 €
17.8 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Trblietky v rozprašovači, zlaté (10 g) - Decora

Trblietky v rozprašovači, zlaté — rýchle a jednoduché zdobenie vašich jedlých výtvorov.

10,70 €
107 € / 100g

Na sklade 5 ks

Trblietky dark silver 10 g - Sugarflair

Trblietky dark silver. Balenie 10 g.

6,10 €
61 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Sypanie Glitter Flakes striebrno‑fialové bez TiO2 - PME

Sypanie Glitter Flakes, strieborno‑fialové. Neobsahuje TiO2. Hmotnosť: 7,1 g.

5,10 €
72.9 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová perleťová farba Sugarflair (25 g) Gold 5032 dortis - Sugarflair

Koncentrované gélové farbivo (25 g) vhodné na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

8,40 €
33.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Triedky v rozprašovači Flash Gold 10 g - Sugarflair

Trblietky v rozprašovači Flash Gold od Sugarflair. Balenie 10 g.

7,70 €
77 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Téma dekoratívne disco hologramy - Edable Art


5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba svetlozlatá, 4 g - Sugarflair

Jedlá prášková farba svetlozlatá od Sugarflair. Balenie 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling Dark Silver (3,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo suché maľovanie (

6,60 €
188.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba Silvery Moon - Edable Art

Prachová barva Silvery moon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

6,30 €
35 € / 100g

Na sklade 4 ks

Jedlá prachová perleťová farba Food Colours Original Gold (2,5 g) Zlatá - dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

5,20 €
208 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Zlatý metalický sprej, 75 ml - Decora

Zlatý metalický sprej. Balenie 75 ml.

8,10 €
10.8 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Star Gold - Edable Art

Prachová barva Star gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,80 €
26.7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba Light Gold, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Light Gold. Balenie 25 g.

4,80 €
19.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potravinárska farba METALICKÁ ZLATÁ určená na povrchy - Stadter

Zlatá potravinárska farba na potreby farbenia povrchov potahovacích a modelovacích hmôt aj marcipánu.

8,00 €
100 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba gold, ideálna na povrchy čokolády, 35 g - Sugarflair

Zlatá farba vhodná na čokoládu a tukové povrchy. Balenie 35 g.

5,50 €
15.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Tŕpyt dekoratívne disco Zlato Hologram - Edable Art


5,70 €
31.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Old Gold - Edable Art

Prachová barva Old gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,20 €
28.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Jedlá prášková farba Autumn Gold, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Autumn Gold. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Metalický zlatý sprej, 75 ml - Tasty Me

Metalický zlatý sprej na zdobenie tort, koláčov a dezertov. Objem 75 ml.

8,20 €
10.9 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba Honey Gold pastelová 25 g - Sugarflair

Gélová farba Honey Gold. Balenie: 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Trblietky Gold Sparkle 10 g - Sugarflair

Trblietky Gold Sparkle. Balenie 10 g.

5,90 €
59 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Trblietky v rozprašovači, zlaté, 10 g - Saracino

Trblietky v rozprašovači – zlaté. Balenie 10 g.

9,40 €
94 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jiskra dekoračná disco Light Gold - Edable Art


4,90 €
27.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zlatá alebo strieborná metalická farba dodáva zdobeným prvkom nádherný kovový lesk. Tekutá a prášková konzistencia umožňuje jednoduchú a úspornú aplikáciu. Farbu jednoducho naneste štetcom, hubkou alebo pečiatkou na povrch, ktorý chcete natrieť alebo ozdobiť. Skvele sa hodí všade tam, kde chcete dosiahnuť efekt skutočného kovu. Široká škála farieb dodá vašim výrobkom jedinečný vzhľad. Jednoduché kombinácie farieb vám umožnia získať ešte viac odtieňov. Ideálne na maľovanie na čokoládové výrobky, cukrové ozdoby, perníky, živé kvety, ako aj na vianočné cukrovinky alebo sušienky. Zlaté alebo strieborné poprašovanie vyzerá veľmi efektne na pohároch, Pavlovových koláčoch atď. Sortiment obsahuje jedlé farby od značiek Decora, Fractal, Func Cakes, Dekora a mnohých ďalších. Farby si môžete vybrať podľa spôsobu aplikácie, konzistencie a ceny. Je len na vás, ktorému parametru dáte prednosť.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.