Loading...

Dúha

Počet produktov: 32
Akcia
- 30%
Cukrársky košík dúha 50 × 30 mm, 1000 ks - Cakesicq

Cukrársky košík dúha 50 × 30 mm, 1000 ks - Cakesicq

7,70 €
5,40 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrová figúrka dúha a obláčiky - I LOVE CAKES

Cukrová figúrka dúha a obláčiky - I LOVE CAKES

Cukrový zápich dúha s oblakmi.

15,30 €
21 € / 100g

Na sklade 4 ks

Cukrové zdobenie tyčinky farebné 80 g - - Kovandovi

Cukrové zdobenie v podobe farebných tyčiniek je ideálne na dekoráciu tort, zákuskov a pohárov.

1,60 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Farebné tortové sviečky 14,5 cm, 10 ks - Godan

Farebné tortové sviečky 14,5 cm, 10 ks - Godan

Dlhé pastelové sviečky pridajú narodeninovej torte jemný farebný akcent a vďaka dĺžke 14,5 cm vyni

1,60 €

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia „Jednorožec a dúha“, 8 ks - Gunthart

Cukrová dekorácia „Jednorožec a dúha“, 8 ks - Gunthart

Cukrový jednorožec a dúha v jednom balení.

4,10 €

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 20%
Cukrársky košík dúha 50 × 30 mm, 50 ks - Cakesicq

Cukrársky košík dúha 50 × 30 mm, 50 ks - Cakesicq

2,00 €
1,60 €

Na sklade > 10 ks

Obrus dúhovo-strieborný 274 × 137 cm - Party Pal

Obrus strieborný s dúhovými odleskami. Rozmery: 274 × 137 cm.

3,10 €

Na sklade > 5 ks
Nové
Ružové papierové košíčky „Dúha“ na cupcakes, 50 ks, 50 × 33 mm - House of Marie

Ružové papierové košíčky „Dúha“ na cupcakes, 50 ks, 50 × 33 mm - House of Marie

Ružové papierové košíčky s roztomilým motívom dúhy premenia muffin alebo cupcake na farebnú ozdobu

2,60 €

Na sklade > 10 ks

Sviečky na tortu s farebným plameňom, 6 ks, 5 cm - Godan

Narodeninové sviečky s farebným plameňom premenia sfúknutie torty na malý kúzelný okamih, na ktorý sa

2,00 €

Na sklade > 10 ks

Cukrársky košík farebný 50 × 30 mm, 50 ks - Cakesicq


1,80 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
Cukrársky košík dúha 50 × 30 mm, 50 ks - Cakesicq

Cukrársky košík dúha 50 × 30 mm, 50 ks - Cakesicq


1,00 €

Na sklade > 10 ks
- 19%
silikónová forma motív jednorožca - Decora

silikónová forma motív jednorožca - Decora

12,10 €
9,80 €

Na sklade 5 ks

Cukrové zdobenie perličky farebné 80 g - - Kovandovi

Cukrové zdobenie v podobe farebných perličiek skvele ozdobí torty, zákusky i poháre.

2,10 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie farebné perličky, 125 g - RUF

Cukrové zdobenie farebné perličky, 125 g - RUF

Cukrové zdobenie – farebné perličky. Balenie 125 g.

4,30 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Farebné sviečky, 12 ks, 6 cm - Party Pal

Sviečky v rôznych farbách. Výška 6 cm. Balenie obsahuje 12 ks.

1,70 €

Na sklade posledný 1 kus

Cukrová dekorácia – dúha a jednorožec – 12 ks - Culpitt


5,60 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 14%
Balónová girlanda unicorn 142ks - Cakesicq

Balónová girlanda unicorn 142ks - Cakesicq

Balónová girlanda - Unicorn. V balení 142 ks.
18,20 €
15,70 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia na tortu „Farebná dúha“, 6 ks - Decora

Cukrové zdobenie na tortu „Farebná dúha“ — jednoduché zdobenie torty a dezertov.

4,00 €

Na sklade > 5 ks

Čokoládové guličky, 7 ks, dúhové - I LOVE CAKES

Sada čokoládových guličiek v farbách dúhy. Balenie 7 ks.

12,00 €
8.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Eko farebné papierové paličky na balóniky 42 cm, 10 ks - Party Pal

EKO papierové tyčky na balóniky so zátkou umožňujú vytvoriť farebnú výzdobu bez hélia – rýchlo, jedno

1,90 €

Na sklade > 10 ks

Piňata – dúha, 30 × 20 × 10 cm - PartyDeco

Piñata – dúha, 30 × 20 × 10 cm

11,50 €

Na sklade > 5 ks

Dekorácia na tortu – dúha, 60 g - PME

Ozdoba na tortu v dúhových farbách. Balenie: 60 g.

4,40 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dúha a oblak — plastové vykrajovače, set 2 ks - Decora

Sada 2 plastových vykrajovačiek — ideálna na pečenie sušienok, prípravu dezertov, pikantných či čokol

3,80 €

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlý papier „Farebná dúha“, 19,5 cm - Pictu Hap


3,70 €

Na sklade > 10 ks

Papierové farebné stuhy, 3 m - tib


1,10 €

Na sklade > 5 ks
Nové
Farebné sviečky na tortu 14,5 cm, 16 ks - Godan

Farebné sviečky na tortu 14,5 cm, 16 ks - Godan

Dlhé pastelové sviečky na tortu v jemných odtieňoch dodajú narodeninovej torte el

1,60 €

Nie je na sklade

Cukrová dekorácia: jednorožec, oblaky a dúha - Dekora

Cukrová dekorácia s motívom jednorožca, oblakov a dúhy na jednoduché zdobenie.

4,20 €
30 € / 100g

Nie je na sklade

Pastelové papierové košíčky na muffiny „Tulipán“, 24 ks - PME

Pastelové papierové košíčky na muffiny v tvare tulipánu. Balenie 24 ks.

2,80 €

Nie je na sklade

Nafukovací balónik dúha 91 cm - Grabo

Balón dúha 91 cm vhodný na nafúknutie helium, alebo vzduchom.

4,20 €

Nie je na sklade

Sviečky narodeninové dlhé tenké, pastelové, 18 ks - Party Pal

Tenké, dlhé narodeninové sviečky v jemných pastelových odtieňoch.

1,00 €

Nie je na sklade

Cukrové zdobenie Dúha 25 g - PME

Mini dúhové Sprinkle Charms od PME rýchlo rozžiaria torty aj cupcakes veselými farbami a hravým dizaj

2,50 €
10 € / 100g

Nie je na sklade

Zápich do torty Unicorn, 7 ks - Cakesicq

Zápich do torty s motívom jednorožca. Balenie obsahuje 7 ks.

5,00 €

Nie je na sklade

Dúhové dekorácie premenia každú tortu, cupcake, sušienku aj slávnostný stôl na výraznú záplavu farieb. Motív dúhy pôsobí veselo, hravo a optimisticky, preto je ideálny na detské narodeniny, tematické oslavy, jednorožcové párty alebo ako originálne sladké prekvapenie pre každého, kto má rád výrazné farby.

V tejto kategórii nájdete široký výber produktov s dúhou vhodných na pečenie, zdobenie aj kompletné doladenie oslavy. Dúhové farby môžete pridať pomocou jedlých dekorácií, zápichov, posypov alebo potahovacích a modelovacích hmôt. Farebný motív ľahko zladiť s košíčkami na muffiny, sviečkami, balónmi, servítkami a ďalšími párty doplnkami.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.