Loading...

Domáca výroba

Počet produktov: 251
Akcia
- 50%
Rádiélko na cesto - Cakesicq

Rádiélko na cesto - Cakesicq

4,00 €
2,00 €

Na sklade > 5 ks

Injekčná ihla, dĺžka 14 cm - Ibili

Praktická sada obsahuje plastový injektor a nerezovú ihlu. Objem striekačky: 50 ml. Celková dĺžka:

6,70 €

Na sklade > 10 ks

Plastová forma pre Caciotta 9 x 5,2 cm - Enolandia S.r.l.

Plastická forma na výrobu Cacciota. Rozmery 9 x 5,2 cm.

0,70 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Zmes na vanilkovú zmrzlinu bez cukru, bezlepková, 200 g - Tasty Me

Zmes na vanilkovú zmrzlinu bez cukru, bezlepková, 200 g - Tasty Me

Pripravte si jemnú domácu vanilkovú zmrzlinu bez cukru a bez zmrzľávača – stačí pridať mlieko a sm

6,60 €
3.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Drievka na nanuky 7,2×0,7 cm 100 ks - Silikomart

Mini paličky na nanuky Silikomart, 7,2 cm — praktické drevené paličky ideálne na domáce nanuky, zm

2,40 €

Na sklade > 10 ks
- 45%
Naberačka na mlieko 20 x 12 cm - Enolandia S.r.l.

Naberačka na mlieko 20 x 12 cm - Enolandia S.r.l.

Praktická naběračka na mléko. Rozměry 20 x 12 cm.
23,90 €
13,20 €

Na sklade 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Kornútky na zmrzlinu — 15 ks - Cake Masters

Kornútky na zmrzlinu — 15 ks - Cake Masters

Kvalitné kornútky na zmrzlinu značky Cake Masters v praktickom balení 15 ks. Vyrobené v Nemecku, i

4,40 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Zmes na zmrzlinu Bubble Gum 200 g - Tasty Me

Zmes na zmrzlinu Bubble Gum 200 g - Tasty Me

Priprav doma krémovú zmrzlinu s výraznou príchuťou Bubble Gum – bez zmrzlinovača, jednoducho z mli

4,60 €
2.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Špajdle na nanuky 500 ks, 11,4 × 1 cm - Silikomart

Dřívka na nanuky jsou důležitou pomůckou pro snadnou manipulaci s hotovým výrobkem. Balení 500 ks.

9,20 €

Na sklade > 10 ks

Plastová forma pre čerstvý syr 6 x 4,7 cm - Enolandia S.r.l.

Plastická forma na čerstvý syr. Rozmery 6 x 4,7 cm.

0,30 €

Na sklade > 10 ks

Rýchlosiľ, propaganda, nakladacia soľ bez jódu (1 kg) - Koření

Dusitanová nakládací soľ, ktorá neobsahuje jód. Označuje sa ako rýchlosťová soľ, praganda či nakládac

1,90 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 41%
Silikónová forma na nanuky 8,5 × 19 cm - Cakesicq

Silikónová forma na nanuky 8,5 × 19 cm - Cakesicq

Formy na zmrzlinu
6,30 €
3,70 €

Na sklade > 5 ks

Tekuté mikrobiálne syridlo na syr 50ml - BIOWIN

S pomocou tekutého prírodného syraidla vytvoríte tie najlepšie syry na svete. Balenie 50 ml.

3,20 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
Nové
- 22%
Zmes na čokoládovú zmrzlinu, 50 g - Cake Masters

Zmes na čokoládovú zmrzlinu, 50 g - Cake Masters

Pripravte si doma krémovú čokoládovú zmrzlinu s bohatou kakaovou chuťou – jednoducho, bez zložitého o
4,00 €
3,10 €
6.2 € / 100g

Na sklade 4 ks

Vepřové střevo na klobásy 28/30mm 15m - BIOWIN

Vepřové střevo 15 m na klobásy

7,80 €

Na sklade > 10 ks

Forma na výrobu syra 10x10x5,5 cm 250 g - BIOWIN

Forma na výrobu syra. Rozmery 10x10x5,5 cm.

1,80 €

Na sklade 4 ks
Akcia
- 38%
Silikónová forma na nanuky – lebky 6,5 × 4 cm - Cakesicq

Silikónová forma na nanuky – lebky 6,5 × 4 cm - Cakesicq

Silikónová forma na nanuky – lebky.
7,40 €
4,60 €

Na sklade > 10 ks

Ošatka prútená na kysnutie chleba, 25 × 16 × 8 cm - I LOVE CAKES

Ošatka na kysnutie chleba z kvalitného prúteného vŕbového prútia. Rozmery: 25 × 16 × 8 cm.

7,30 €

Na sklade > 10 ks
- 15%
Silikónová forma na nanuky 3,5 × 7 cm - I LOVE CAKES

Silikónová forma na nanuky 3,5 × 7 cm - I LOVE CAKES

Silikónová forma na výrobu 4 ks nanukov naraz. Vyrobená z vysokokvalitného silikónu.
7,80 €
6,60 €

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Testované
Silikónová forma na nanuky, 4 ks, 20 × 8,5 cm - Silikomart

Silikónová forma na nanuky, 4 ks, 20 × 8,5 cm - Silikomart

Formy na zmrzlinu (4 ks) s držiakom na drevenú špachtľu

11,80 €

Na sklade > 5 ks

Plastová válcová forma 9,5 x 7 cm - Enolandia S.r.l.

Plastická forma pro výrobu Cacciota. Rozmery 9,5 x 7 cm.

0,70 €

Na sklade > 10 ks

Sieťka na uduenie mäsa 12,5 cm x 5 m 220 °C - BIOWIN

Udiarska sieťka pre pohodlné údenie mäsa. Rozmery 12,5 cm x 5 m 220 °C.

3,50 €

Na sklade > 10 ks

Ošatka prútená na kysnutie chleba 25×12×7,5 cm - I LOVE CAKES

Ošatka na kysnutie chleba z prúteného ratanu. Rozmery: 25 × 12 × 7,5 cm

6,40 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 38%
Sítko na maso 2 m - Ibili

Sítko na maso 2 m - Ibili

Niektoré typy mäsitej a iných pochúťok vyžadujú náležité spevnenie celého pokrmu. Na to slúži sieťka
5,50 €
3,40 €

Na sklade posledné 3 kusy

Klasické drevené nanukové drievka 11 × 1 cm, 200 ks - Cakesicq

Špajdle na nanuky, dĺžka 11 cm. Balenie obsahuje 200 ks.

3,80 €

Na sklade > 10 ks
Testované
Cukrárska stierka 15 cm - Ibili

Cukrárska stierka 15 cm - Ibili

Praktická stierka z pružnej nerezovej ocele vysokej kvality, ideálna na rôzne cukrárske práce

8,40 €

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Kompletná sada šunkovaru na prípravu domácej šunky 1,5 kg - BIOWIN

Kompletná sada šunkovaru na prípravu domácej šunky 1,5 kg - BIOWIN

Kompletný set na výrobu domácej šunky. Vhodný na prípravu šunky do 1,5 kg.

47,90 €

Na sklade > 10 ks

Skalpel na chlieb 15 cm - Ibili


3,00 €

Na sklade > 10 ks

Sieťka na udiarenie syra 3m - BIOWIN

Sieťka na údenie syra je perfektná pomôcka pre každú kuchyňu.

3,40 €

Na sklade > 10 ks
Testované
Bestseller
Forma na pečenie 4 bagety, 38 × 33 cm - Ibili

Forma na pečenie 4 bagety, 38 × 33 cm - Ibili

Forma na pečenie bagiet s nepriľnavým povrchom na jednoduché a rýchle upečenie 4 bagiet so zlatavou,

12,30 €

Na sklade > 10 ks

Syřidlo na syr 5x1 g - BIOWIN

S pomocou tohto syridla zvládne syry vyrobiť skutočne každý. Balenie 5 x 1 g.

2,70 €

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Pečiaci pekáč obdĺžnikový 35 × 11 × 7,2 cm - Brunbeste

Pečiaci pekáč obdĺžnikový 35 × 11 × 7,2 cm - Brunbeste


5,10 €

Na sklade > 10 ks

Ošatka prútená na kysnutie chleba, 25 × 9 × 8 cm - I LOVE CAKES

Ošatka na kysnutie chleba z kvalitného prútia. Rozmery: 25 × 9 × 8 cm

6,60 €

Na sklade > 10 ks

Rýchlosiľ, propaganda, nakladacia soľ s jódom (1 kg) - Koření

Dusitanová nakládací soľ, ktorá obsahuje jód. Označuje sa ako rýchlosíľ, praganda či nakládacia soľ.

2,00 €
0.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Štartovacia kultúra pre klobásy 2 g - BIOWIN

Dokonale zladené bakteriálne kultúry, ktoré zaistia rýchle a bezpečné zrenie domácich klobás. Balenie

1,90 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 24%
Lyžica na zmrzlinu, dĺžka 18 cm, priemer 4,8 cm - Brunbeste

Lyžica na zmrzlinu, dĺžka 18 cm, priemer 4,8 cm - Brunbeste

4,10 €
3,10 €

Na sklade > 10 ks

Domáca výroba potravín zahŕňa napríklad výrobu chleba, zmrzliny, šunky a alkoholu. Aby ste si mohli sami vyrobiť svoje obľúbené výrobky, môžete si vybrať zo širokej ponuky produktov, ktoré vám ušetria veľa času. Nájdete tu napríklad formy a tyčinky na nanuky, formy na chlieb, formy na bagety, plničky na klobásy, fermentačné zátky, formy na marinovanie a mnoho ďalších výrobkov. Vďaka našej ponuke už nemusíte chodiť do obchodu, aby ste si pochutnali na lahodnom syre alebo chutnom mäse. Ako sa to dá dosiahnuť? Každý, kto má vlastný pozemok, môže to byť záhrada, má možnosť zriadiť si vlastné údiarenské centrum. Údenie nie je zložité umenie, stačí mať trochu vedomostí a samotný proces môže byť veľmi zábavný. Okrem toho je tu, samozrejme, najdôležitejšie: na to, aby sme si vyrobili vlastné potravinárske výrobky, ktorými je, samozrejme, aj údené mäso, nemusíme opustiť dom. Ďalšími obľúbenými výrobkami, ktoré zvládnete doma, sú rôzne druhy chleba a pečiva, jogurt alebo domáca zmrzlina. Môžete začať vyrábať aj domáce pivo.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.