Loading...

Ozdoby na tortu futbal

Počet produktov: 113
Akcia
- 31%
Dortová fontána krtko futbalista - 1ks - PREZENT

Dortová fontána krtko futbalista - 1ks - PREZENT

Dortová fontána krteček futbalista
3,10 €
2,10 €

Na sklade > 5 ks

Futbalové figúrky, 10 ks, 5–6,5 cm - Dekora

Set figúrok s futbalovou tematikou. V balení 10 ks. Veľkosť: cca 5 cm.

5,30 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrová dekorácia futbal, 48 ks - Gunthart

Cukrová dekorácia futbal, 48 ks - Gunthart


4,20 €

Na sklade 5 ks
Nové
Podložka pod tortu „futbalová lopta“ 28 cm × 0,3 cm - SunShine

Podložka pod tortu „futbalová lopta“ 28 cm × 0,3 cm - SunShine

Futbalová podložka pod tortu s priemerom 28 cm poskytuje stabilitu a štýl, ktorý poteší každého ma

1,60 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 30%
Nafukovací balónek guľatý 91 cm zelený - Grabo

Nafukovací balónek guľatý 91 cm zelený - Grabo

Zelený balón z fólie
3,30 €
2,30 €

Na sklade posledný 1 kus

Fondánový list futbalové ihrisko 30 × 20 cm - - Dekora

Fondantový list v tvare futbalového ihriska je štýlovou dekoráciou na tortu. Rozmery: 30 × 20 cm.

4,60 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Červené košíčky „futbal“ na cupcaky, 50 ks, 50 × 33 mm - House of Marie

Červené košíčky „futbal“ na cupcaky, 50 ks, 50 × 33 mm - House of Marie

Dodajte muffinám a cupcakom pravú futbalovú atmosféru – červené papierové košíčky s futbalovým mot

2,60 €

Na sklade > 10 ks

Tortová fontána Futbalová kopačka – 1 ks - PREZENT

Tortová fontána s motívom kopačky, zlatá/strieborná. Balenie: 1 ks.

4,00 €

Na sklade 5 ks

Sada 6 sviečok v tvare futbalových lôpt, Ø 2,5 cm - PartyDeco

Sada svíček na dort ve tvaru fotbalového míče. Balení 6 ks.

2,20 €

Na sklade > 10 ks
- 15%
silikónová forma na futbalovú loptu - Decora

silikónová forma na futbalovú loptu - Decora

Silikonová forma fotbal. Rozměr formy: 30 x 17 x 3 cm.
10,40 €
8,80 €

Na sklade posledné 3 kusy

Narodeninové sviečky – futbalová lopta, 5 ks - Alvarak

Narodeninové sviečky v tvare futbalovej lopty, 5 ks v balení.

1,90 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Zápichy na muffiny a tortu

Zápichy na muffiny a tortu "Happy Birthday" futbal, 13 ks - Cakesicq

Futbalová oslava bez futbalovej výzdoby nie je ono – sada 13 zápichov „Happy Birthday“ rýchlo prem

5,40 €

Na sklade > 10 ks

Papierové zápichy Futbal, 16 ks - Dekora

Papierové zápichy Futbal premenia tortu, cupcakes alebo muffiny na štýlovú športo

2,40 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 8 ks futbalové lopty - FunCakes

Cukrová ozdoba v tvare futbalovej lopty. Obsah balenia: 8 ks.

7,10 €

Na sklade posledné 3 kusy

Marcipánová figurka futbalový loptička 4 cm, 90 g - Frischmann vyškov


4,60 €
5.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Fondánová stuha futbal - Dekora


3,70 €

Na sklade > 10 ks

Papierové poháre Futbal 220 ml, 6 ks - Party Pal

Papierové poháre „Futbal“, objem 220 ml, balenie 6 ks.

1,80 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Zápich na tortu a muffiny

Zápich na tortu a muffiny "Happy Birthday" futbal, 13 ks - Cakesicq

Premeníte narodeninovú tortu či muffiny na malé futbalové ihrisko pomocou sady 13 zápichov s futba

4,80 €

Na sklade > 10 ks

Vykrajovače 4 ks – futbalová lopta - Cakesicq

Cukrárske vykrajovačky – futbalová lopta, 4 ks v balení.

3,00 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia futbalu - Gunthart

Cukrová dekorácia futbalu - Gunthart


4,30 €

Na sklade > 5 ks

Vykrajovače na futbalový loptičku rôznych veľkostí 4 ks - PME

Plastové vykrajovátka, ktorými vytvoríte jednotlivé časti futbalového lopta, ktoré ľahko zlepite k se

3,40 €

Na sklade > 10 ks

Girlanda futbal, 4 m - tib

Girlanda s motívom futbalu. Dĺžka: 4 m.

1,90 €

Na sklade > 10 ks

Figúrka futbalistov na tortu - Decora

Figúrky futbalistov sú štýlovou dekoráciou na torty nielen pre športovcov.

7,60 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
Nové
Zápich na tortu

Zápich na tortu "Happy Birthday" futbal, 5 ks - Cakesicq

Tématický zápich „Happy Birthday“ s futbalovou grafikou rýchlo premení narodeninovú tortu na oslav

5,00 €

Na sklade > 10 ks

Papierové taniere Futbal 18 cm, 6 ks - Party Pal

Papierový tanier „futbal“. Priemer 18 cm. Balenie obsahuje 6 ks.

1,70 €

Na sklade > 5 ks

Brčka Futbal, 10 ks - Party Pal

Papierové slamky s futbalovým motívom premenia každý detský nápoj, limonádu či párty stôl na malé

1,00 €

Na sklade > 10 ks

Sviečky na tortu – kopačky a futbalová lopta, 6 ks - Dekora

Svíčka na dort s motivem kopačky a fotbalový míč. V balení 6 ks.

2,70 €

Na sklade > 10 ks

Zelený plech na mufíny 50 ks - House of Marie

Sada 50 papierových cukrárenských košíčkov na pečenie.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie mix Futbal 70 g - Dekora

Cukrové zdobenie Futbal 70 g rýchlo premení torty, cupcakes, muffiny aj sušienky

2,50 €
3.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Papierové servítky Futbal 33 × 33 cm, 20 ks - tib

Papierové servítky „futbal“. Balenie obsahuje 20 ks. Rozmery: 33 × 33 cm.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová figurína – zápich do torty (futbal) - I LOVE CAKES


6,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Papierové servítky Futbal, 10 ks, 33 × 33 cm - Party Pal

Papierové servítky „Futbal“. Rozmer 33 × 33 cm, balenie 10 ks.

1,70 €

Na sklade > 5 ks

Fóliový balónik futbal 43 cm - Amscan

Fóliový balónik futbal. Veľkosť 43 cm.

3,10 €

Na sklade > 5 ks

Figúrky na tortu - futbalové ihrisko - Dekora

Nejedlá dekorácia na tortu futbalové ihrisko.

7,60 €

Na sklade > 5 ks

Ozdoby na tortu futbal sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce pripraviť tortu v športovom štýle. Futbalová torta patrí medzi najobľúbenejšie tematické torty pre deti, tínedžerov aj dospelých fanúšikov. Stačí pridať niekoľko správne zvolených dekorácií a aj jednoduchá torta sa rýchlo premení na ihrisko, futbalovú loptu alebo sladké prekvapenie pre skutočného športového nadšenca.

V tejto kategórii nájdete futbalové dekorácie na tortu, ozdoby s motívom futbalovej lopty, zápichy, figúrky hráčov, bránky, jedlé aj nejedlé dekorácie a ďalšie doplnky vhodné na narodeninové torty, detské oslavy, klubové akcie alebo párty po zápase. Futbalové ozdoby pomôžu vytvoriť tortu, ktorá bude jasne vystihovať záľubu oslávenca a zároveň bude pôsobiť hravo, výrazne a slávnostne.

Futbalová torta, ktorá zaujme na prvý pohľad

Pri tematických tortách je dôležité, aby bol motív rozpoznateľný okamžite. Futbalové ozdoby na tortu dokážu vytvoriť výrazný efekt bez zložitého modelovania. Na krémovú, fondánovú alebo čokoládovú tortu môžete pridať futbalovú loptu, bránku, trávnik, hráča alebo zápich s futbalovým motívom a torta hneď získa jasný športový charakter.

Veľkou výhodou futbalových dekorácií je ich univerzálne použitie. Hodia sa na torty pre malých futbalistov, fanúšikov obľúbeného klubu, športové tímy aj dospelých oslávencov, ktorí futbal milujú. Podľa štýlu torty môžete zvoliť veselú detskú verziu, elegantnejšiu tortu v klubových farbách alebo výraznú tortu pripomínajúcu futbalové ihrisko.

Ako vybrať futbalové ozdoby na tortu

Pri výbere dekorácií sa oplatí premyslieť, aký výsledný vzhľad má torta mať. Ak chcete vytvoriť jednoduchú, ale efektnú tortu, často stačí jedna dominantná futbalová dekorácia na tortu, napríklad lopta alebo výrazný zápich. Pri väčšej torte môžete kombinovať viac prvkov – bránku, hráčov, trávnik, číslo veku, meno oslávenca alebo farebné doplnky v štýle obľúbeného tímu.

Na detské torty sa výborne hodia hravé figúrky, lopty a veselé zápichy. Pri tortách pre starších oslávencov pôsobí dobre čistejší dizajn, napríklad zelený povrch ako futbalové ihrisko, biela či čierna dekorácia v štýle lopty a decentné doplnenie menom alebo číslom. Ak pripravujete tortu pre hráča konkrétneho klubu, môžete celú výzdobu farebne zladiť podľa klubových farieb.

Futbalové dekorácie na krém, fondán aj cupcakes

Ozdoby na futbalovú tortu sa dajú použiť na rôzne typy povrchov. Na krémovej torte krásne vyniknú plastové alebo papierové zápichy, figúrky a dekorácie, ktoré sa vkladajú až po vychladení torty. Pri fondánových tortách môžete futbalové ozdoby kombinovať s modelovanými prvkami, jedlým papierom alebo cukrovými dekoráciami. Na čokoládových tortách zase výborne vynikne kontrast zelenej farby, bielych čiar ihriska a čierno-bielej futbalovej lopty.

Futbalový motív nemusí zostať len pri veľkej torte. Menšie dekorácie môžete použiť aj na cupcakes, muffiny, cake pops alebo dezertný stôl. Vďaka tomu bude celá oslava pôsobiť jednotne a premyslene. Futbalové cupcakes s malými loptičkami alebo tematickými zápichmi sú skvelým doplnkom k hlavnej torte aj praktickým občerstvením pre detskú párty.

Tipy na zdobenie futbalovej torty

Ak chcete vytvoriť efekt futbalového ihriska, skvelým základom je zelený krém, zelený fondán alebo jedlá trávová dekorácia. Biele čiary ihriska môžete naznačiť krémom, polevou alebo tenkými pásikmi poťahovej hmoty. Do stredu torty potom stačí umiestniť futbalovú loptu na tortu, bránku alebo figúrku hráča.

Pri detských oslavách dobre funguje kombinácia futbalového motívu s vekom oslávenca. Číslová sviečka, zápich s menom alebo malé dekorácie v tvare lopty vytvoria osobnejší výsledok. Ak tortu prevážate, väčšie dekorácie je vhodné zapichnúť alebo položiť až na mieste, aby sa počas cesty neposunuli alebo nepoškodili.

Medzi obľúbené futbalové ozdoby patria najmä:

  • futbalové lopty na tortu ako hlavný dekoratívny prvok,
  • zápichy s futbalovým motívom,
  • figúrky futbalistov a hráčov,
  • bránky a dekorácie v štýle ihriska,
  • jedlé dekorácie s futbalovou tematikou,
  • tematické doplnky na cupcakes, muffiny a dezertné stolíky.

Futbalová téma pre malých hráčov aj veľkých fanúšikov

Správne zvolené ozdoby na tortu futbal dokážu vytvoriť tortu, ktorá má jasný príbeh. Môže pripomínať obľúbený šport, klubové farby, prvý futbalový tréning, narodeninový zápas alebo jednoducho radosť z hry. Futbalové dekorácie sú praktické, výrazné a veľmi vďačné, pretože torte okamžite dodajú energiu, pohyb a oslávencovi pocit, že bola pripravená presne pre neho.

Či už pripravujete jednoduchú domácu tortu alebo väčší tematický dezert na oslavu, futbalové ozdoby na tortu pomôžu vytvoriť výsledok, ktorý bude pôsobiť nápadito, športovo a slávnostne.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.