Loading...

Cesničky

Počet produktov: 797
Akcia
- 48%
Sada na vyrezávanie a modelovanie kvetov – 79 ks - PME - JEM

Sada na vyrezávanie a modelovanie kvetov – 79 ks - PME - JEM

Sada 79 formičiek na vyrezávanie a tvarovanie rôznych druhov okvetných lístkov a listov.
48,50 €
25,30 €

Na sklade posledný 1 ks

Trezírovací vrecko na zdobenie medovnikov 25 cm - Karel Horák

Vrecko na zdobenie cukrárskych výrobkov so špičkou

0,80 €

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Testované
Bestseller
Poleva na medovnikov - Royal Icing 1 kg - Kelmy

Poleva na medovnikov - Royal Icing 1 kg - Kelmy

Veľmi obľúbená „kráľovská“ glazúra vhodná na rôzne cukrárske dekorácie

9,30 €
0.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Testované
Bestseller
Cukrárske vrecká 40 cm, 100 ks - I LOVE CAKES

Cukrárske vrecká 40 cm, 100 ks - I LOVE CAKES

Jednorazové cukrárske vrecká sú ideálne na zdobenie perníkov, tort a ďalších dezertov. Balenie obsahu

7,70 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý fix Fractal – Black (1,3 g) 6211 dortis - Fractal

Jedlý fix plnený potravinárskym farbivom, čierny, 1,3 g.

5,10 €
392.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 41%
Vykrajovače slon a krokodíl 14 × 6 cm - Decora

Vykrajovače slon a krokodíl 14 × 6 cm - Decora

Vykrajovače v tvare slona a krokodíla. Balenie: 2 ks.
3,70 €
2,20 €

Na sklade > 5 ks
Prehrať video
Testované
Poleva na zdobenie medovnikov - Royal Icing - 500 g - Kelmy

Poleva na zdobenie medovnikov - Royal Icing - 500 g - Kelmy

Obľúbená „kráľovská“ glazúra na rôzne cukrárske dekorácie

5,20 €
1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Obojstranný jedlý fix – čierna farba - Rainbow Dust

Obojstranné jedlé fixky, potravinárske pero. Čierna farba.

5,20 €
104 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Vivid Red (30 g) 6192 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne gélové farbivo Fractal - White Snow (50 g) - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta..

4,90 €
9.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrárske vrecká, 40 cm – 10 ks - Ibili

Sada 10 ks jednorazových cukrárskych vreciek. Pevné, kvalitné vrecká so zosilnenými zvarmi.

5,70 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 42%
Vykrajovátka baletka a baletná špička - Decora

Vykrajovátka baletka a baletná špička - Decora

Sada dvoch cukrárskych vykrajovačiek v tvare baleríny a baletných špičiek na dekoráciu torty pre diev
3,80 €
2,20 €

Na sklade > 5 ks

Potravinárska ceruzka na perníky - Faber-Castell

Potravinárska ceruzka na perníky umožní rýchlo a presne predkresliť motív, podľa ktorého potom ľah

3,30 €

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Pink (30 g) 6193 dortis - Fractal

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrársky zdobiaci sáčok 40 cm, 100 ks roll - Cakesicq

Cukrárske zdobiace vrecká, dĺžka 40 cm, balenie 100 ks.

9,20 €

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Azure (30 g) 6195 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 38%
Vykrajovátka vážka a slimák 9 × 8 cm - Decora

Vykrajovátka vážka a slimák 9 × 8 cm - Decora

Sada dvoch plastových vykrajovačiek vo forme vážky a slimáka.
3,70 €
2,30 €

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Fractal - Vivid Green (30 g) 6198 dortis - Fractal

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,20 €
17.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Bestseller
Cukrársky tr-trainingový sáčok 40 cm - Cakesicq

Cukrársky tr-trainingový sáčok 40 cm - Cakesicq

Silikónové vrecká na zdobenie.

3,60 €

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Lemon Yellow (30 g) 6189 dortis - Fractal

Koncentrovaný gélový farbiaci prostriedok, ideálny na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Poleva na zdobenie medovníkov Royal Icing 900 g - FunCakes

Royal Icing. Balenie 900 g.

10,40 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Black (30 g) 6200 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Grass Green (30 g) 6263 dortis - Fractal

Koncentrovaný gélový farbivo ideálne na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta..

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 38%
Sada cukrárskych vykrajovačov „Jednorožec“, 8 ks - Cakesicq

Sada cukrárskych vykrajovačov „Jednorožec“, 8 ks - Cakesicq

Sada plastových vykrajovátek Unicorn. Balení 8 ks.
4,00 €
2,50 €

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Violet (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – červená, 25 g - Rainbow Dust

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

7,00 €
28 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal – Golden Shine (3,5 g) - dortis

Jemne mleté prachové farbivo, ideálne na suché štetcovanie pre jemné tiene alebo na mokré maľovanie —

6,20 €
248 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Royal Blue (30 g) 6196 dortis - Fractal

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Lilac (30 g) 6261 dortis - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Brown (30 g) 6260 dortis - Fractal

Koncentrovaný gélový farbivo ideálne na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Saffron (30 g) 6818 dortis - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Orange (30 g) 6190 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Bubble Gum Pink (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Black (1,5 g) 6161 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Perníková omaľovanka Unicorn 55 g - I LOVE CAKES

Medovníková omaľovánka Unicorn 55 g

4,20 €
7.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Sada gélových farieb Rainbow Dust, pastelová, 6 × 25 g - Rainbow Dust

Sada gélových farieb Rainbow Dust. Balenie obsahuje 6 ks pastelových odtieňov.

23,10 €
15.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.