Loading...

Vesmír, hviezdy, astronaut

Počet produktov: 58
Akcia
- 39%
Silikónová forma Vesmír 18 × 11 cm - Cakesicq

Silikónová forma Vesmír 18 × 11 cm - Cakesicq

Silikónová forma „Vesmír“ od Cakesicq.
12,00 €
7,30 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie v tvare zlatých hviezdičiek. Balenie 80 g.

4,90 €
6.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie „Výlet do vesmíru“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Výlet do vesmíru“. Balenie 80 g.

4,60 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie Rozprávkové, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Rozprávkové, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Rozprávkové alebo. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Papierové poháre Vesmír 220 ml, 8 ks - Party Pal

Papierové poháre „Vesmír“. Objem 220 ml, balenie 6 ks.

2,40 €

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 30%
Papierový obrus na stôl 180 × 120 cm – Vesmír - Amscan

Papierový obrus na stôl 180 × 120 cm – Vesmír - Amscan

Papírový ubrus na stůl s motivem vesmíru. Rozměry 180 x 120 cm.
3,80 €
2,70 €

Na sklade 5 ks

Papierový tanier „Vesmír“, 18 cm, 8 ks - Party Pal

Papierový tanier „Vesmír“ — priemer 18 cm, balenie 6 ks.

2,40 €

Na sklade > 5 ks

Čokoládové guličky 7 ks modré Neptún - I LOVE CAKES

Sada čokoládových guľôčok v dizajne Vesmír Modrón Neptún. Balenie 7 ks.

12,60 €
9.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové guľôčky 7 ks vesmír planéty - I LOVE CAKES

Súprava čokoládových guľôčok s motívom vesmíru a planét. Balenie: 7 ks.

8,90 €
6.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia oslavy 90 g 0626 - Happy Sprinkles

Perfektné na každú príležitosť.

9,60 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlé konfety zlaté hviezdičky 1 g - PME

Jemné jedlé hviezdičky v zlatej farbe dodajú tortám, cupcakeom aj dezertom slávnostný trblietavý e

4,60 €
460 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
- 29%
Vykrajovátko 108 × 57 mm — raketa - Cakesicq

Vykrajovátko 108 × 57 mm — raketa - Cakesicq

Vykrajovátko raketa, rozmery 108 × 57 mm.
1,30 €
0,90 €

Na sklade > 10 ks

Párty čiapky Vesmír, 6 ks - Procos


2,70 €

Na sklade > 10 ks

Dekorácia Kozmická galaxia 90 g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie „Kozmická galaxia“. Balenie 90 g.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrová figúrka – zápich Vesmír - I LOVE CAKES

Cukrová figurka zápich Vesmír

11,80 €
15.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Farebné hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie – farebné hviezdičky. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 17%
Silikónová forma Vesmír 16,5 × 15 cm - Cakesicq

Silikónová forma Vesmír 16,5 × 15 cm - Cakesicq

Silikónová forma s vesmírnym motívom obsahuje tvary, ktoré po vybratí môžete poskladať do efektnýc
25,90 €
21,40 €

Na sklade > 10 ks

Obrus na stôl 180 × 120 cm Vesmír - Procos


4,40 €

Na sklade > 10 ks

Vykrajovač na perníky „Astronaut“ a vesmírna raketa, 8 × 6,5 cm - Decora

Plastové cukrárske vykrajovače značky Decora v rôznych tvaroch.

3,40 €

Na sklade > 5 ks

Košíčky na muffiny 36 ks vesmír - Decora

Papierové košíčky sú nevyhnutným doplnkom pre pečenie muffinov, cupcakeov, hniezd a ďalších dezertov.

1,90 €

Na sklade > 5 ks

Nafukovací balónik vesmírna raketa 102 cm - Grabo

Fóliový balónek ve tvaru vesmírnej rakety. Veľkosť 102 cm.

5,10 €

Na sklade > 5 ks

Brčka Vesmír, 6 ks, 19,5 cm - Party Pal

Brčka Vesmír. Dĺžka 19,5 cm, v balení 6 ks.

2,10 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Edible zlato 0,25 g - Cake Masters

Edible zlato 0,25 g - Cake Masters

Jedlé zlato. Balenie 0,25 g.

15,80 €
158 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 13%
Nafukovací balónik vesmír 46 cm - Grabo

Nafukovací balónik vesmír 46 cm - Grabo

Nafukovací fóliový balónek s motivem vesmíru. Rozměry 46 cm.
2,60 €
2,30 €

Na sklade posledné 2 kusy

Fóliový balónik v tvare rakety, rozmery krídel 106 × 57 cm - tib


2,30 €

Na sklade posledný 1 kus

Balóniková girlanda vesmír 102 ks - Cakesicq

Balóniková girlanda - vesmír. V balení 102 ks.

15,80 €

Na sklade > 5 ks

Vykrajovače „Vesmír“, 6 ks, 5 × 6 cm - Cakesicq

Vykrajovátka Vesmír od Cakesicq. 6 ks v balení

6,00 €

Na sklade posledné 3 kusy

Cukrové hviezdičky biele 40 g - Vola colori

Drobnô hviezdičky majú jasnú bielu farbu a skvele vyniknú na čokoláde, tmavých krémoch alebo fondáne.

2,50 €
6.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Papierová girlanda „Vesmír“ Happy Birthday, 220 × 16 cm - Party Pal

Girlanda papierová „Vesmír“. Rozmery: 220 × 16 cm.

3,70 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
Balóniková girlanda vesmír 131ks - Cakesicq

Balóniková girlanda vesmír 131ks - Cakesicq

Balóniková girlanda – vesmír. V balení 131 ks.

14,80 €

Na sklade > 10 ks

Stojan na muffiny Vesmírna raketa 46 × 34 cm - Party Pal

Stojan na cupcakes v tvare vesmírnej rakety. Rozmery: 46 × 34 cm.

6,70 €

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Vesmír 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Kvetúce alebo. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Papierové slamky, 8 ks, vesmírna raketa - Amscan

Papírová brčka vesmírná raketa. Balení 8 ks.

1,90 €

Na sklade > 10 ks

Papierové taniere na párty, 8 ks, 23 cm, kozmonaut s UFO vo vesmíre - Amscan

Papírový talíř na party s potiskem kosmonaut s ufonem ve vesmíru. V balení 8 ks. Rozměry 23 cm.

3,20 €

Na sklade 4 ks

Silikónová forma Vesmír - Decora

Silikonová forma vesmír. Rozměr formy: 30 x 17 x 3 cm.

10,00 €

Na sklade > 5 ks

cukrárske vykrajovátko – hviezda - Stadter

Sada 3 ks plastových vykrajovačov v tvare hviezdy rôznych veľkostí. Súčasťou sady je plastový piest.

8,10 €

Na sklade posledné 2 kusy

Stať sa astronautom je túžbou mnohých detí, ale aj dospelých. Splňte im toto želanie aspoň počas oslavy ich narodenín. V ponuke nájdete fóliové balóniky v tvare rakety, vykrajovačky na perníčky, cukrové ozdoby, ozdobné zápalky a mnoho ďalšieho. Ak chcete vytvoriť skutočnú vesmírnu atmosféru, musíte sa postarať o narodeninové dekorácie s mimozemšťanmi. Najskôr sa postarajte o výzdobu stola, veď práve na ňom bude stáť najdôležitejší prvok oslavy detských narodenín - narodeninová torta. Obrus, ktorý položíte na stôl, by mal byť tmavomodrý - na tomto pozadí sa bude ľahšie vytvárať kozmická atmosféra. Položte naň základné predmety, ako sú papierové taniere, plastové poháre alebo papierové obrúsky - samozrejme, s hviezdičkami alebo v tvare hviezd! Na nich budete môcť servírovať narodeninové jedlá a občerstvenie všetkým hosťom. Za výzdobu stojí nielen narodeninový stôl, ale aj jeho okolie. Najprv zvoľte dekorácie vo farbách, ktoré sa spájajú s vesmírom a oblohou, ako je strieborná, tmavomodrá, zlatá, čierna ... Nevyhnutnou výzdobou pre takúto vesmírnu udalosť sú, samozrejme, planéty. Môžete ich vyrobiť z papierových guľôčok a namaľovať farbami a trblietkami. Môžete ich tiež ozdobiť krúžkami, tiež z kartónu. Celú atmosféru dokonale podčiarknu tematické nafukovacie balóny.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.