Loading...

Vianočné zdobenie a posýpanie

Počet produktov: 64
Akcia
- 22%
Cukrové zdobenie vianočné sane, 12 ks - Dekora

Cukrové zdobenie vianočné sane, 12 ks - Dekora

Cukrové vianočné zdobenie „Santa“ od Dekora. Balenie obsahuje 12 ks.
4,00 €
3,10 €

Na sklade > 5 ks

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie v tvare zlatých hviezdičiek. Balenie 80 g.

4,90 €
6.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie „Ľadová kráľovná“, 90 g, 0602 - Happy Sprinkles

Zdobenie „Ľadová kráľovná“, 90 g, 0602 - Happy Sprinkles

Pred vami sa rozprestiera kúzelná krajina pokrytá snehom a ľadom, ktorá vás láka na dobrodružstvo.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie Rozprávkové, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Rozprávkové, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Rozprávkové alebo. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 23%
Cukrové zdobenie bielo‑modré snehové vločky, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie bielo‑modré snehové vločky, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie modro-biele, snehové vločky. Balenie 1 kg.
12,10 €
9,40 €
0.9 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Cukrové zdobenie „Výlet do vesmíru“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Výlet do vesmíru“. Balenie 80 g.

4,60 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové perly stredné 180 g, zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly strednej veľkosti v zlatej farbe. Balenie 180 g.

12,50 €
6.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové perly XL 130 g — zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly XL v zlatej farbe. Balenie 130 g.

11,90 €
9.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia oslavy 90 g 0626 - Happy Sprinkles

Perfektné na každú príležitosť.

9,60 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Edible zlato 0,25 g - Cake Masters

Edible zlato 0,25 g - Cake Masters

Jedlé zlato. Balenie 0,25 g.

15,80 €
158 € / 100g

Na sklade > 5 ks
- 20%
Cukrové perličky metalické zlaté 7 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické zlaté 7 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky, zlaté metalické, veľké 7 mm. Balenie 80 g.
9,70 €
7,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Rozkvitnutá lúka, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Rozkvitnutá lúka. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové hviezdičky biele 40 g - Vola colori

Drobnô hviezdičky majú jasnú bielu farbu a skvele vyniknú na čokoláde, tmavých krémoch alebo fondáne.

2,50 €
6.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie biele, perleťové snehové vločky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie — biele perleťové snehové vločky. Balenie 80 g.

3,30 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie bielo‑modré snehové vločky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie bielo‑modré snehové vločky. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 60 g – vločky - PME

Cukrové zdobenie na finálne dozdobenie rôznych múčnikov, dezertov, pohárov či tort. Balenie obsahuje

2,60 €
4.3 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Ozdoba v tvare snehovej vločky, 60 g - PME


2,90 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Mini cukrové snehové vločky 50 g - FunCakes

Cukrové mini snehové vločky na zdobenie cupcakeov, tort a koláčikov. Balenie obsahuje 50 g.

3,50 €
7 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Jedlé konfety zlaté hviezdičky 1 g - PME

Jemné jedlé hviezdičky v zlatej farbe dodajú tortám, cupcakeom aj dezertom slávnostný trblietavý e

4,60 €
460 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Duch Vianoc, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Duch Vianoc“, balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Cukrové zdobenie Popoluščin sen 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Popoluščin sen“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívne strieborné perly, stredná veľkosť, 90 g - Happy Sprinkles

Jedna farba, jedna líca — čisté šťastie.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade 5 ks

Cukrové zdobenie biele snehové vločky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie biele snehové vločky. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlé konfety Snehové vločky 1 g - PME

Jemné jedlé konfety v tvare snehových vločiek dodajú vašim dezertom, tortám a cukrovinkám kúzelný

4,60 €
460 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Farebné hviezdičky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie – farebné hviezdičky. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové vianočné zdobenie „Santova čiapočka“, 12 ks - FunCakes

Cukrové vianočné zdobenie „Santov klobúčik“ – 12 ks v balení.

3,70 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie snehové vločky, 12 ks - FunCakes

Cukrové zdobení v podobě sněhových vloček. V balení 12 ks.

4,60 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové vločky, biele 9 mm 40 g - - Vola colori

Cukrové posýpky tvaru vločiek snehovej bielej farby.

3,50 €
8.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia Red Nose 90 g - Happy Sprinkles

Mix vianočného posypu Red Nose od Happy Sprinkles. Balenie 90 g.

8,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade 4 ks

Cukrové zdobenie 90 g — snehové vločky - Super Streusel

Cukrové zdobenie „Snehové vločky“ – modrý mix. Balenie 90 g.

9,00 €
10 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia „It's cold outside“ 90 g - Happy Sprinkles

Ozdoba „It’s cold outside.“ Balenie: 90 g.

8,90 €
9.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Vločky z jedlého papiera 10 g – bielo‑modré - Vola colori

Biele a modré vločky z jedlého papiera na dekoráciu cukrárskych výrobkov

4,10 €
41 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Mrazivá vášeň, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Mrazivá vášeň“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlé vločky, 1 g - Decora

Jedlé vločky Decora. Balenie 1 g.

4,60 €
460 € / 100g

Na sklade 4 ks

Dekorácia Dreamy Angel 90 g - Happy Sprinkles

Ozdoba Dreamy Angel od Happy Sprinkles. Balenie 90 g.

9,60 €
10.7 € / 100g

Na sklade 5 ks

Vianočné ozdoby a posýpky v tvare hviezdičiek, snehových vločiek, perníkov, sobov alebo Santa Clausa sú roztomilé a žiadané. Perníky, koláčiky, muffiny, vianočné sušienky a torty môžete tento rok zdobiť úplne inak, ako ste boli doteraz zvyknutí. Úspech je zaručený.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.