Loading...

Cukrové zdobenie – červené kryštáliky

Trblietky dodajú vašim zákuskom krásnu štruktúru a lesk. Zloženie: cukor, invertný cukor vo forme sirupu, farbivá: E120 a E160a. Alergény: môže obsahovať stopy mlieka, vajec, orechov.
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Trblietky dodajú vašim kúskom krásnu štruktúru a lesk.

Zloženie: cukor, invertný cukor vo forme sirupu, farbivá: E120 a E160a. Alergény: môže obsahovať stopy mlieka, vajec, orechov.

Ďalšie informácie

Farba Červená
Výrobná spoločnosť
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametre

Výrobca Silikomart
EAN 8051085161218
Kód produktu 73.217.99.0001

Recenzia

Krásna farba kryštálov, veľké balenie:-)
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Dekoračný zlatý cukor, 80 g - FunCakes


3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové posýpky v bronzovo‑zlatej farbe, 80 g - FunCakes


2,50 €
3.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-12 %
Cukrové perličky strieborné, 80 g - FunCakes

Cukrové perličky strieborné, 80 g - FunCakes

6,40 €
5,60 €
7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlý cukrársky posyp, strieborný, 80 g - FunCakes


3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks