Loading...

LorAnn Aroma Jahoda 118 ml - LorAnn

bezlepkové bezlepkové

Jahodová emulzia LorAnn dodá tortám, krémom, cestám i dezertom intenzívnu chuť zrelých jahôd, ktorá si zachová výraz aj pri pečení.

Na sklade > 5 ks
U vás 6.10.2026

7,70 €
6.5 € / 100ml
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Ak chceš, aby dezert voňal po jahodách ešte skôr, než sa do neho zakrojíš, siahnite po LorAnn Strawberry Bakery Emulsion 118 ml. Táto jahodová cukrárska emulzia dodá cestu, krému či náplni plnú ovocnú chuť bez pridania čerstvých jahôd. Hodí sa do korpusov, cupcakov, sušienok, muffinov, maslových i tvarohových krémov, polev, krémových náplní, dezertov do pohárov alebo domácej zmrzliny.

Na rozdiel od klasických extraktov je cukrárska emulzia na vodnej báze, vďaka čomu si lepšie uchováva chuť aj pri vyšších teplotách. Pri pečení tak jahodová aróma zostane výraznejšia a nevyprchá tak rýchlo. Emulziu môžeš použiť ako náhradu extraktu vždy, keď chceš intenzívnejšiu jahodovú chuť. Výhodou je aj to, že je bez pridaného farbiva, takže chuť doladíš bez zmeny vzhľadu krému alebo cesta.

Fľaštička o objeme 118 ml / 4 oz je praktická pre domáce pečenie i častejšie cukrárske použitie. Stačí malé množstvo a dezert získa sladko-ovocný jahodový tón, ktorý sa skvele kombinuje s vanilkou, bielou čokoládou, mascarpone, smotanovými krémami aj kakaovým cestom.

Hlavné výhody:

  • jahodová cukrárska emulzia s chuťou zrelých jahôd,
  • vhodná do ciest, krémov, polev, náplní i dezertov,
  • odolnejšia pri pečení než bežné aromatické extrakty,
  • varianta bez pridaného farbiva,
  • možno použiť ako náhrada jahodového extraktu,
  • praktické balenie 118 ml / 4 oz,
  • vhodná pre torty, cupcaky, muffiny, sušienky, zmrzliny i krémy.


Objem

Balenie obsahuje: 118 ml

Zloženie produktu

Voda, propylénglykol, prírodné a umelé arómy, triacetín, alkohol, xantánová guma.

Krajina pôvodu

USA

Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
LorAnn Oils, Inc.
4518 Aurelius Road, Lansing, Michigan 48910, USA
customercare@lorannoils.com
www.lorannoils.com

Technické parametre

Kategória: Vôňa LorAnn
Výrobca LorAnn
EAN 023535988773
Kód produktu l0765

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

LorAnn Aroma cukrová vata, extra silné 3,7 ml - FunCakes - LorAnn

LorAnn aróma s príchuťou cukrovej vaty — ideálna na marcipán, čokoládu a ďalšie dezerty. 100 % prírod

2,50 €
67.6 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

LorAnn Aroma lieskový oriešok, super silné, 3,7 ml - LorAnn

Super silné aróma lieskový orech. Balenie 3,7 ml.

2,50 €
67.6 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

LorAnn Aroma Cheesecake, extra silné 3,7 ml - LorAnn

Super silné aroma Cheesecake. Balenie 3,7 ml.

2,50 €
67.6 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

LorAnn aróma mandle, extra silné, 3,7 ml - LorAnn

Super silné aróma mandlí. Balenie 3,7 ml.

2,50 €
67.6 € / 100ml

Na sklade > 10 ks