Loading...

Ochucovacia pasta koncentrát čerešne 80 g

Lahodná a osviežujúca pasta s príchuťou čerešní. Ochutiť s ňou môžete tak cestá a krémy, ako aj pudingy a rôzne dezertné peny. V balení je 80 g pasty s príchuťou čerešne. Ako dávkovať pastu: na 300 g maslového krému pridajte 30 g pasty, na 500 g cesta prid
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Lahodná a osviežujúca pasta s višňovou príchuťou. Môže sa použiť na ochutenie cestíčok a krémov, ako aj pudingov a rôznych dezertných penín. Balenie obsahuje 80 g pasty s višňovou príchuťou. Ako dávkovať pastu: na 300 g maslového krému pridajte 30 g pasty, na 500 g cesta pridajte 50 g pasty.
Výrobná spoločnosť
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametre

Výrobca Silikomart
EAN 8051085224494
Kód produktu 73.246.03.0001

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Pistáciová ochucovacia pasta 80 g - FunCakes

Ochutená pistáciová pasta. Balenie 80 g.

9,20 €
11.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pasta Tonka 50 g - RUF

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,60 €
7.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pistáciový krém 200 g - Cake Masters

Pistáciový krém. Balenie 200 g

9,60 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pistáciové maslo 170 g - Targroch

Pistáciové maslo. Balenie 170 g.

9,30 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks