Loading...

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal – Crystal Blue, 2 g - Fractal

nie na konzumáciu nie na konzumáciu

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Na sklade > 10 ks
U vás 6.10.2026

6,60 €
330 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Jemne mletý potravinársky práškový farebný pigment, ktorý môžete suchým štetcom tieňovať alebo riediť alkoholom a maľovať na mokro. Odmerané množstvo pigmentu jednoducho zakvapkajte alkoholom.

Zloženie: E171, E133

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 2 g

Zloženie produktu

E555, E133, E171

Krajina pôvodu

Maďarsko

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Výrobná spoločnosť
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenzia

Úžasné
Ok
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Bronze - Roxy and Rich

Prašná kovová farba Bronze. Balenie 2,5 g.

6,20 €
248 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Dream Rose (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

6,10 €
244 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne prachové perleťové farbivo Fractal - Champagne Gold (3 g) - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom tieňovať nasucho alebo maľovať na mo

5,80 €
193.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,10 €
244 € / 100g

Na sklade > 10 ks