Loading...

Prachové farby na tortu

Počet produktov: 423
Akcia
- 29%
Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Objav silu prírody v odtieni oceánu – prírodné farbivo DARK SPIRULINA premení tvoje dezerty na ele
21,10 €
15,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks

potravinárske práškové farbivo (5 g) čierne - AROCO

Potravinárske práškové farbivo – čierne. Balenie 5 g.

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) — zelené - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E102, E132). Obsah čistého farbiva: 7,5 ± 0,5 %. Návod: časť obsahu

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – ružové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E124). Obsah čistého farbiva: 4,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – fialové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E132, E122). Obsah čistého farbiva: 7,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinové práškové farby (5 g) – modrá - AROCO

Potravinové práškové farbivo v modrej farbe. Balenie 5 g.

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Časť o

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba zlatá, 10 g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

10,10 €
101 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal – Golden Shine (3,5 g) - dortis

Jemne mleté prachové farbivo, ideálne na suché štetcovanie pre jemné tiene alebo na mokré maľovanie —

6,20 €
248 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potravinové práškové farbivo (5 g) citrónovožlté - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E102). Obsah čistého farbiva: 6,3 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vre

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Hnedá čokoláda - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E110, E151, E102, E122). Obsah čistého farbiva: 8,1 ± 0,5 %. Návo

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) červeň malinová 3221 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Prachová farba zlatá, 7 g - Gunthart

Prachová farba zlatá, 7 g - Gunthart

Prachová farba – zlatá. Balenie 7 g.

7,40 €
105.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – oranžové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E102, E122). Obsah čistého farbiva: 5,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z modelovacích hm

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba – zlatá, 5 g - Saracino

Prachová farba – zlatá. Balenie 5 g.

5,90 €
118 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba strieborná 10 g - Super Streusel

Prachová farba strieborná. Balenie 10 g.

9,10 €
91 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový pigment Fractal – White Snow (4 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

4,70 €
117.5 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prírodné farbivo modré Yes Superfood modrá spirulina (50 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 50 g prášku z modrej spiruliny — čo zodpovedá odporúčanej dennej dávke na prib

19,30 €
38.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Žltá žĺtková - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E102, E122, E110). Obsah čistého farbiva: 7,0 ± 0,5 %. Návod: Čas

0,30 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,10 €
244 € / 100g

Na sklade 4 ks

Trblietky dark silver 10 g - Sugarflair

Trblietky dark silver. Balenie 10 g.

6,10 €
61 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Metalické práškové farbivo — zlaté, 3 g - Rainbow Dust


4,60 €
153.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba Fractal – Milk Chocolate (1,6 g) 6157 - dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ideálne na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľ

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Dark Chocolate (1,5 g) 6158 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal - Sparkling Gold (3,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

6,60 €
188.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burning Red (1,5 g) 6130 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné farbivo zelené Yes Superfood Ceremoniálne Matcha (50 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 50 g ceremoniálnej matchy — to zodpovedá približne odporúčanej dennej dávke na

14,10 €
28.2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba svetlozlatá, 4 g - Sugarflair

Jedlá prášková farba svetlozlatá od Sugarflair. Balenie 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom tieňovať nasucho alebo maľovať na

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling Dark Silver (3,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo suché maľovanie (

6,60 €
188.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné fialové farbivo Yes Superfood – motýlí hrášok (80 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 80 g prášku z kvetov motýľieho hrášku — odporúčaná denná dávka vystačí približ

17,60 €
35.2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Prachová farba Silvery Moon - Edable Art

Prachová barva Silvery moon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

6,30 €
35 € / 100g

Na sklade 4 ks

Jedlá prášková perleťová farba Fractal - Antique Gold (3,5 g) 6174 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
188.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Royal Blue (1,6) - Fractal

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

4,70 €
235 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue - Roxy and Rich

Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue - Roxy and Rich

Prachová farba Natural Midnight Blue. Balenie 5 g.

10,00 €
200 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachové farby sa jednoducho nanášajú, ale môžete s nimi robiť naozaj prepracované dekorácie na tortu. Dá sa s nimi tieňovať, maľovať a môžete pomocou nich dodať dezertom lesk a ligot. Prachové farby sa aplikujú zasucha či zmiešané s kvapkou alkoholu. Pri nanášaní používajte špeciálne štetce z  našej ponuky, ktoré sú zdravotne neškodné a nevypadávajú z nich vlákna. V našom sortimente nájdete desiatky krásnych odtieňov púdrových farieb. Vyberať môžete z variantov s leskom či bez lesku. Púdrové farby sa dajú použiť aj na konečné dozdobenie čokoládových ozdôb alebo priamo na farbenie rozpustenej čokolády. Tekutú farbu si môžete z púdrových farieb vyrobiť hneď niekoľkými spôsobmi. Najčastejšie sa púdrová farba mieša s alkoholom. Je len na vás, aký druh alkoholu zvolíte, dôležité je, aby bol číry. Často sa používa vodka alebo špeciálny potravinársky alkohol. Po zaschnutí alkohol vyprchá, takže to nijak neovplyvní chuť vášho dezertu. Ďalšou metódou rozpúšťania je pridať púdrovú farbu do arómy s obsahom alkoholu. Pozor, aróma musí byť tiež číra. Ak by ste farbu rozpustili vo vode, nikdy by úplne nezaschla a z dezertu by farba stekala. Na zmiešanie farby a alkoholu využite paletu na farby alebo malú mištičku. Pomer farby k alkoholu závisí od toho, aký sýty odtieň farby chcete mať. Vždy si najprv farbu vyskúšajte niekam vedľa, aby ste videli, ako bude farba vyzerať, a prípadne ju mohli upraviť pridaním púdru alebo alkoholu. Na farbenie s takto pripravenou farbou sa hodia ploché pevnejšie štetce. Môžete s ňou natrieť celý dezert – pripravte napríklad tortu k zlatej svadbe zafarbenú ako inak než zlatou farbou. Tortu potiahnite bielym fondánom a potom natierajte (najlepšie sa to robí na otočnom podnose). Počkajte zhruba dve minútky a môžete pridať ďalšiu vrstvu farby. Na takto žiarivú tortu už stačí pridať iba jednoduchú ozdobu alebo napríklad sviečku. Na rozprašovanie farby sa, naopak, hodia okrúhle štetce s mäkkým chlpom. Prášok je rozomletý veľmi najemno, takže sa prichytí na fondán, modelovaciu čokoládu, marcipán aj suché ozdoby z gumpasty. Vyberte si svoj obľúbený odtieň a začnite farbiť. Ideálnu farbu si môžete aj namiešať skombinovaním rôznych odtieňov. S púdrovými farbami sa veľmi dobre tieňuje. Tam, kde s farbením začnete, bude odtieň najsýtejší, a  postupne sa bude zosvetľovať. Môžete nanášať aj viacero vrstiev suchej farby. S púdrovými farbami môžete vytvoriť krásne dekorácie na tortu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.