Loading...
Akcia
4Cake Cukrové dekorácie biela a strieborná Snehobiela strieborná (80 g) Besky edition - dortis

4Cake Cukrové dekorácie biela a strieborná Snehobiela strieborná (80 g) Besky edition - dortis

Zloženie: biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, mastenec, leštiaca látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, strieborný lesk, farbivo E174 Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1570 kJ/375 kca
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Zloženie: biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, mastenec, leštiaca látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, strieborný lesk, farbivo E174 Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1570 kJ/375 kcal, tuk 5,5 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bielkoviny 4,5 g, soľ 0,01 g

Výrobná spoločnosť
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametre

Výrobca dortis
EAN 8594217872427
Kód produktu DR-EX7856-80

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Cukrové zdobenie mix Paw Patrol 70 g - Dekora


3,00 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie tyčinky farebné 80 g - - Kovandovi

Cukrové zdobenie v podobe farebných tyčiniek je ideálne na dekoráciu tort, zákuskov a pohárov.

1,60 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Ozdobné písmeno, 45 g - RUF

Farebné zdobenie v tvare písmen. Balenie 45 g.

2,00 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-23 %
Cukrové zdobenie „Medvedí príbeh“ 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Medvedí príbeh“ 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Medvedí príbeh“. Balenie 80 g.
4,40 €
3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks