Loading...

Potravinárske laky, lesky a chladiace kvapaliny

Filtrovať produkty
Počet produktov: 7

Lesklá sprej na marcipán a čokoládu Food Colours (100 ml) - dortis

Složení: propelatny: E943a, E944, E943b, nosič: ethanol, E555, šelak E904 Lak na marcipánové deko

8,80 €
8.8 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Tekutý lesk Potravinárske farby (20 ml)

Tekutá potravinářská glazura zajišťuje trvalý lesk na velkých plochách jako například jedlý papí

3,20 €
16 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Tekutý lesk Food Colours (60 ml) F-031 dortis - Food Colours

Tekutá potravinárska glazúra zabezpečuje trvalý lesk na veľkých plochách, napríklad na jedlacom pa

5,10 €
8.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks
Nové
Bezfarebný lak 400 ml - Gyertyakovacs

Bezfarebný lak 400 ml - Gyertyakovacs


26,10 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Chladiaci sprej na čokoládu, 400 ml - Monaco

Chladiaci sprej na čokoládu. Balenie 400 ml.

10,90 €
2.7 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Cukrársky lesk, 45 g - Vola colori

Lesk – potravinársky šelak aplikovaný štetcom alebo rozprašovačom, ktorý vytvára na povrchu dekorácií

7,80 €
17.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Chladiaci sprej na čokoládu, 100 ml - PME

Chladiaci sprej na čokoládu PME. Balenie 100 ml.

7,90 €
7.9 € / 100ml

Nie je na sklade

Potravinárske laky dodajú vašim kúskom jedinečný lesk. Ich aplikácia je opäť veľmi jednoduchá: buď sa nanášajú štetcom, alebo sa jednoducho nastriekajú na dezert. Tortový lesk môžete nastriekať priamo na korpus torty alebo na poťah, bude mať krásny lesklý povrch a môžete ho použiť aj na jedlé ozdoby na tortu, ktoré budú vyzerať ešte lahodnejšie. Lak môžete nastriekať aj na iné druhy dezertov: semifreddo, čokoládu, cupcake, krém a šľahačku, dokonca aj na marcipánové figúrky. Lak vytvorí na povrchu torty tenkú vrstvu, ktorá zdobí a zároveň chráni hmotu pred popraskaním. Záverečná aplikácia potravinárskeho laku privedie vaše torty k absolútnej dokonalosti.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.