Loading...

Biele, ružové a červené perlové cukrové srdiečka (50 g) - dortis

Zloženie: cukor 88 %, glukózový sirup, kukuričný škrob, voda, kokosový olej, zahusťovadlo E414, leštiaca látka šelak E904, vanilín, farbivá E171, E172, E120 Nutričné hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1699 kJ/401 kcal, tuky 1,9 g (z toho nasýtené 1,8 g)
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Zloženie: cukor 88 %, glukózový sirup, kukuričný škrob, voda, kokosový olej, zahusťovadlo E414, leštiaca látka šelak E904, vanilín, farbivá E171, E172, E120 Nutričné hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1699 kJ/401 kcal, tuky 1,9 g (z toho nasýtené 1,8 g), sacharidy 95,3 g (z toho cukry 88 g), bielkoviny 0,1 g, soľ 0,1 g

Výrobná spoločnosť
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametre

Výrobca dortis
EAN 2021000014291
Kód produktu DR-FL25927-1

Recenzia

Ok
krásne farebné dekorácie
Veľmi pekné jemné farby
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

-7 %
Cukrové zdobenie „Harmónia lásky“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Harmónia lásky“, 80 g - I LOVE CAKES

2,80 €
2,60 €
3.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-14 %
Cukrové zdobenie trojfarebné pusinky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie trojfarebné pusinky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie s trojfarebnými pusinkami. Balenie 80 g.
2,80 €
2,40 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-21 %
Cukrové zdobenie červené pusinky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie červené pusinky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Červené pusinky“. Balenie 80 g.
2,80 €
2,20 €
2.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Srdcový valček 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Srdcový valček. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks