Loading...

Cukrové perly svetlofialové perleťové (50 g) FL25858 dortis

Svetlofialové perličky na jedlé cukrárenské zdobenie
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Perličky s priemerom cca 0,4 milimetra svetlofialovej farby na zdobenie tort, rolád, zákuskov a cukroviniek, ale taktiež na mafiny alebo zmrzlinové aj ovocné poháre. Skladujú sa v teplote 20 až 25 °C.

Zloženie: dextróza, cukor 31,4 %, glukózový sirup pšeničný, ryžová múka, E120, E132, E171, E555 – prostriedok proti spekaniu, glazúrovací prostriedok E904, prírodná aróma, kyselina citrónová E330, rastlinný tuk kokosový a soľ. Obsahujú alergény lepku, pridaných solí, sacharózy a fruktózy

Zloženie produktu

dextróza, cukor 31,4 %, pšeničný glukózový sirup, ryžová múka, E120, E132, E171, E555 protihrudkujúca látka, E904 glazúra, prírodná aróma, kyselina citrónová E330, kokosový rastlinný tuk a soľ

Alergény lepok

Ďalšie informácie

Farba fialová
Výrobná spoločnosť
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametre

Výrobca dortis
EAN 2017000004226
Kód produktu DR-FL25858

Recenzia

Krásne korálky, ako na obrázku.
????????
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Čokoládové kamienky v farebnej poleve (70 g) - dortis

Čokoládové kamienky v farebnej poleve. Balenie 70 g.

2,10 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-21 %
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks