Loading...

Prašná farba matná – tehlovo červená 2 g - PME

Matná tehlovočervená farba na rýchle a presné tieňovanie, dokresľovanie detailov a maľovanie vzorov na tortu. Zabezpečí, že vaša torta bude originálny kúsok, ktorým potešíte blízkych. Obsah balenia: 2 g. Zloženie: farbivá E124 (ponceau 4R), E133 (brilantná
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Matná tehlovočervená farba na rýchle a výrazné tieňovanie, dokresľovanie detailov a maľovanie vzorov na tortu. Dodá vašim výtvorom originálny vzhľad, ktorým potešíte blízkych. Obsah balenia: 2 g.

 

 

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 2 g

Zloženie produktu

Farbivá E124 (Ponceau 4R), E133 (brilantná modrá FCF)

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba Červená
Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametre

Výrobca PME
EAN 5060281181138
Kód produktu PC315

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Časť o

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) červeň malinová 3221 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade > 10 ks