Loading...
Akcia
Prírodná koncentrovaná anízová vôňa 15ml - Foodie Flavours

Prírodná koncentrovaná anízová vôňa 15ml - Foodie Flavours

bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
kóšer kóšer
halal halal
Prírodná koncentrovaná vôňa. Anízová príchuť. 15 ml balenie.
PREDAJ UKONČENÝ
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Prírodná vôňa s plnou korenistou je skvelá na prípravu zmrzliny, pečenie a cukrovinky atď. Je vhodný na Vegetariáni a vegáni , Bez lepku , Bez Bez vajec a mlieka, bez pridaného cukru Vyrobené v Spojenom kráľovstve Všeobecné použitie. Varenie a pečenie , dezerty, nápoje, zmrzlina, nevhodné na čokoládu Vhodné pre celiatikov, ovo-lacto vegetariánov, vegánov, halal a kóšer Návod na použitie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov zrieďte zvolenú príchuť do kľúča mokrých zložiek, ako je voda, mlieko alebo vajce. Stačí pár pretrepaní smoothie alebo sušeného mlieka či mliečneho prášku. kvapky, takže skúste približne 10 alebo 20 kvapiek (0,5 ml až 1 ml) na 1 kg potraviny. a upravte podľa chuti. Aróma obsahuje približne 300 kvapiek vysokoúčinnej arómy. Ak nezabudnite, že časť arómy sa "vytratí", takže môžete budete musieť zvýšiť dávku, aby ste to kompenzovali. Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priamych Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Len na použitie v potravinách a nie na použitie v Nie je určené na priamu konzumáciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami a pokožkou. Používajte na vetranom mieste a nevdychujte.

Objem

Balenie obsahuje: 15 ml

Zloženie produktu

Prírodné arómy, propylénglykol (E1520).

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Foodie Flavours
Icknield Way Industrial Estate, Tring, Hertfordshire HP23 4JZ, UK
sales@foodieflavours.com
www.foodieflavours.com

Technické parametre

Výrobca Foodie Flavours
EAN 5081304300596
Kód produktu ff1207

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Prírodné koncentrované aróma 15 ml Mango - Foodie Flavours

Prírodné koncentrované aróma s jemnou príchuťou manga. Balenie 15 ml.

7,90 €
52.7 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Prírodné koncentrované aroma 15 ml – kokos - Foodie Flavours

Prírodné koncentrované aroma s kokosovou príchuťou. Balenie 15 ml.

7,10 €
47.3 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Prírodné koncentrované aróma 15 ml — javorový sirup - Foodie Flavours

Prírodné koncentrované aróma s príchuťou javorového sirupu. Balenie 15 ml.

7,50 €
50 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Prírodné koncentrované aróma 15 ml – malina - Foodie Flavours

Prírodné koncentrované aróma. Príchuť: malina. Balenie: 15 ml.

8,10 €
54 € / 100ml

Na sklade > 10 ks