Loading...

Produkty2

Počet produktov: 563
- 32%
Cukrové zdobenie „Zlaté pokušenie“ 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Zlaté pokušenie“ 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Zlaté pokušenie“. Balenie 80 g.
4,40 €
3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier, 50 g

2,40 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Tlač na jedlý papier, kruh, priemer 19,5 cm - Apolo77

Tlač na jedlý papier, priemer 19,5 cm. Výroba trvá približne 1 pracovný deň.

6,70 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Motýľ z jedlého papiera, 24 ks - Gyertyakovacs

Motýľ z jedlého papiera, 24 ks - Gyertyakovacs

Dodajte tortám a cupcakom jemný, vzdušný vzhľad pomocou 24 jedlých motýľov z oplátky v pastelových fa

3,50 €

Na sklade > 10 ks

Potlač na fondantový list A4 - Apolo77

Tlač na fondánový list A4. Vyhotovenie tlače trvá približne 1 pracovný deň.

8,10 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 32%
Zápichy do muffinov, 12 ks — Piráti - Cakesicq

Zápichy do muffinov, 12 ks — Piráti - Cakesicq

Zápichy do muffinov „Piráti“. Balenie: 12 ks.
3,80 €
2,60 €

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Bestseller
Cukrové zdobenie oči 56 g - Dekora

Cukrové zdobenie oči 56 g - Dekora

Cukrové ozdoby v tvare očí, 56 g.

4,10 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Jedlé orchidey biele 10 ks 8,5–7,5 cm - Dekora

Jedlé orchidey biele 10 ks 8,5–7,5 cm - Dekora


7,80 €

Na sklade > 5 ks

Tlač na jedlý papier A4 - Apolo77

Tlač na jedlý papier formátu A4. Doba výroby približne 1 pracovný deň.

7,90 €

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g - Vola colori

Gél na jedlý papier

3,50 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zlatá tortová fontána 20 cm - 1 ks - PREZENT

Dortová ozdoba — zapichovacia prskavka do torty.

1,50 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 31%
Zápich do torty ružový č. 9 - Cakesicq

Zápich do torty ružový č. 9 - Cakesicq

Zápich do torty ružový č. 9
1,80 €
1,20 €

Na sklade 5 ks

Gél na jedlý papier – tuba 50 g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,70 €
7.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Jedlý papier Paw Patrol Dino 20 cm - Dekora

Jedlý papier Paw Patrol Dino 20 cm - Dekora


3,20 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 - dortis

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 - dortis

Čokoládové hobliny Trio z edície Besky. Balenie 80 g.

3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier Minecraft 19,5 cm - Pictu Hap - Magic

Vstúpte do sveta kociek a dobrodružstva s jedlým papierom Minecraftu.

3,80 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 19%
Cukrové zdobenie Nežné pohladenie, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Nežné pohladenie, 1 kg - I LOVE CAKES

12,10 €
9,80 €
1 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Futbalové figúrky, 10 ks, 5–6,5 cm - Dekora

Set figúrok s futbalovou tematikou. V balení 10 ks. Veľkosť: cca 5 cm.

5,30 €

Na sklade > 10 ks

Dekorácia z jedlého papiera Motýliky modré (8 ks) - dortis

Dekorácie z jedlého papiera v tvare motýľov. Balenie obsahuje 8 ks.

2,50 €

Na sklade 4 ks
Bestseller
Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g - Frischmann vyškov


4,00 €
7.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové kamienky v farebnej poleve (70 g) - dortis

Čokoládové kamienky v farebnej poleve. Balenie 70 g.

2,10 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrové zdobenie včielky, 15 ks - Gunthart

Cukrové zdobenie včielky, 15 ks - Gunthart

Cukrové dekorácie včielky Günthart 15 ks sú roztomilé jedlé ozdoby z cukru, ktoré rýchlo premenia

4,40 €

Na sklade > 10 ks

Mini pusinky biele, 9 ks - I LOVE CAKES

Mini pusinky biele. V balení 9 ks.

1,90 €

Na sklade posledný 1 kus
- 16%
Jedlé kvety – slez divý 15 g, 100 % prírodné - Love Natur - Love Nature

Jedlé kvety – slez divý 15 g, 100 % prírodné - Love Natur - Love Nature

Jedlé kvety divého slizu. Balenie 15 g.
7,00 €
5,90 €
39.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Tlač na jedlý papier A5 - Apolo77

Tlač na jedlý papier A5. Výroba tlače trvá približne 1 pracovný deň.

6,40 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Trblietky v rozprašovači 10 g, zlaté - Tasty Me

Trblietky v rozprašovači 10 g, zlaté - Tasty Me

Trblietky v rozprašovači, zlaté — rýchle zdobenie vašich jedlých výtvorov. Balenie 10 g.

8,20 €
82 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlý papier Stitch so srdiečkom 19,5 cm - Pictu Hap - Magic


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier na vystrihnutie Minecraft - Pictu Hap - Magic

Pripravujete narodeninovú oslavu pre malého hráča Minecraftu? Tento jedálny papier s motívmi Minecraf

4,30 €

Na sklade > 10 ks

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrová dekorácia futbal, 48 ks - Gunthart

Cukrová dekorácia futbal, 48 ks - Gunthart


4,20 €

Na sklade 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Jedlý papier A4 0,4 mm, 5 ks - Cake Masters

Jedlý papier A4 0,4 mm, 5 ks - Cake Masters

Jedlý papier A4, balenie 5 ks.

3,80 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrová dekorácia ružové kvety, 12 ks - Culpitt

Cukrová dekorácia ružové kvety, 12 ks - Culpitt

Sada cukrových kvetov na zdobenie tort a cupcakes. Obsah balenia: 12 ks.

6,40 €

Na sklade > 10 ks

Fondánový list futbalové ihrisko 30 × 20 cm - - Dekora

Fondantový list v tvare futbalového ihriska je štýlovou dekoráciou na tortu. Rozmery: 30 × 20 cm.

4,60 €

Na sklade > 10 ks

Sviečka Minecraft 7 cm, č. 5 - Party Pal

Sviečka Minecraft č. 5, výška 7 cm.

1,40 €

Na sklade posledný 1 kus

Cukrová dekorácia fialové kvety, 12 ks, 3 cm - Culpitt

Sada cukrových kvetov na zdobenie tort a cupcakeov. 12 ks v balení

5,20 €

Na sklade > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.