Loading...

Zmes na zdobenie cukrom

Počet produktov: 86
Akcia
- 32%
Cukrové zdobenie Holubičky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Holubičky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Holubičky. Balenie 80 g.
4,40 €
3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie tyčinky farebné 80 g - - Kovandovi

Cukrové zdobenie v podobe farebných tyčiniek je ideálne na dekoráciu tort, zákuskov a pohárov.

1,60 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie „Ľadová kráľovná“, 90 g, 0602 - Happy Sprinkles

Zdobenie „Ľadová kráľovná“, 90 g, 0602 - Happy Sprinkles

Pred vami sa rozprestiera kúzelná krajina pokrytá snehom a ľadom, ktorá vás láka na dobrodružstvo.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Ozdoba Slaná morská panna 90 g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie Morská panna. Balenie 90 g.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 23%
Cukrové zdobenie „Medvedí príbeh“ 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Medvedí príbeh“ 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Medvedí príbeh“. Balenie 80 g.
4,40 €
3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia World of Magic 90 g - Happy Sprinkles

Ozdoba World of Magic od Happy Sprinkles. Balenie 90 g.

9,50 €

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Dekor mix ružový (50 g) DO0033 tortařství - Dr. Oetker

Zdobíte radi svoje dezerty a radi skúšate nové veci? Máme pre Vás tip! Jedinečné ružovo-biele perleťo

3,50 €
7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 90 g — Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobenie Unicorn Party Mix. Balenie 90 g.

11,10 €
12.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 90 g - UnderTheSea - Super Streusel

Cukrové zdobenie mix farieb „UnderTheSea“. Balenie 90 g.

8,90 €
9.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Modré perličky MeeresBlubb 180 g - Super Streusel

Modré perličky MeeresBlubb. Balenie 180 g.

11,00 €
6.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 23%
Cukrové zdobenie modro-strieborné medvedíky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie modro-strieborné medvedíky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie modro‑strieborné medvedíky. Balenie 1 kg.
4,40 €
3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Ozdobné písmeno, 45 g - RUF

Ozdobné písmeno, 45 g - RUF

Farebné zdobenie v tvare písmen. Balenie 45 g.

2,00 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové písmenká FAREBNÉ, 40 g - Vola colori

Jedlé farebné písmená na dekoráciu tort a cukrárskych výrobkov

2,90 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Rozkvitnutá lúka, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Rozkvitnutá lúka. Balenie 80 g.

4,60 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia „Jurassic Party“, 90 g - Happy Sprinkles

Dekorácia „Jurassic Party“. Balenie: 90 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 20%
Cukrové zdobenie Strieborný poklad 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Strieborný poklad 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Strieborný poklad“. Balenie 80 g.
6,40 €
5,10 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia oslavy 90 g 0626 - Happy Sprinkles

Perfektné na každú príležitosť.

9,60 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia „Šťastne navždy“, 90 g - Happy Sprinkles

Nechajte zaznieť svadobné zvony — v bielych šatách so svadobnou kyticou, pripravenou prejsť uličkou.

9,20 €
10.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 90 g — farebné konfety - Super Streusel

Cukrové zdobenie 90 g — farebné konfety na torty značky Super Streusel.

9,50 €
10.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 90 g bielo-zlaté „Love Birds” - Super Streusel

Cukrové zdobenie v bielo‑zlatej kombinácii. Balenie 90 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie „Zimná rozprávka“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Zimná rozprávka“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Šeříková krása 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Šeříková krása“. Balenie 80 g.

4,60 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 11%
Cukrové zdobenie Zlatý mix 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Zlatý mix 80 g - I LOVE CAKES

2,80 €
2,50 €
3.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia Kozmická galaxia 90 g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie „Kozmická galaxia“. Balenie 90 g.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zdobenie na cukrovú vatu, 90 g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie, cukrová vata. Balenie 90 g.

9,10 €
10.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia „But First, Unicorns“, 90 g - Happy Sprinkles

Zdobenie „but first, unicorn“. Balenie 90 g.

9,20 €
10.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia na tortu – morská víla, 60 g - PME

Ozdoba na tortu – motív morská víla. Balenie 60 g.

4,40 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Popoluščin sen 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Popoluščin sen“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 90 g, ružové, Valentín - Super Streusel

Cukrové zdobenie Ružový Valentín od Super Streusel. Balenie 90 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Zdobenie princeznej – denník, 90 g - Happy Sprinkles


9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Cukrové zdobenie „Letný deň“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Letný deň“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Letný deň“. Balenie 80 g.

2,10 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie Mix More 140 g - RUF

Cukrové zdobenie Mix More 140 g - RUF

Farebné cukrové zdobenie Party Mix More. Balenie 140 g.

3,70 €

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové dekorácie Party Mix, 140 g - RUF

Cukrové dekorácie Party Mix, 140 g - RUF

Farebné cukrové zdobenie Party Mix. Balenie 140 g.

3,70 €

Na sklade > 5 ks

Dekorácia na tortu – dúha, 60 g - PME

Ozdoba na tortu v dúhových farbách. Balenie: 60 g.

4,40 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia na tortu – futbal, 60 g - PME

Ozdoba na tortu s futbalovou tematikou. Balenie 60 g.

4,40 €
7.3 € / 100g

Na sklade 4 ks

Rôzne druhy prísad na pečenie umožňujú úplne zmeniť ich tvár a účinne im dodať skvelú chuť. Najmä ak sú správne vybrané - v našej ponuke nájdete cukrové ozdoby v rôznych zmesiach. Vďaka nim je pripravený koláč sladší a príjemnejší. Dodávajú sa v mnohých zaujímavých variantoch, ktoré si môžete ľahko vybrať podľa vlastných požiadaviek. Ponúkame výrobky, ktoré sú rozmanité nielen tvarom a formou. Za pozornosť stojí aj ich farba. Koniec koncov, ide predsa o dekoráciu. Farebné posýpky na torte spríjemnia jej prijímanie. Z tohto dôvodu sa ich oplatí použiť pri príprave pečiva pre deti, na narodeniny alebo na vianočné cukrovinky. Stačí myslieť na to, ako by mala vyzerať výsledná štruktúra. Tu nájdete cukrové zmesi na zdobenie od značiek Happy Sprinkles, Scrumptious, Super Streusel a mnohých ďalších. Zdobenie by malo efektným spôsobom dopĺňať chuť torty, nesmie ju znehodnocovať ani ju robiť nejedlou. Takýto široký výber určite uľahčuje konečné rozhodnutie. Bez ohľadu na typ pečenia. Pokiaľ ide o posýpanie sušienok, zmrzliny, šišiek alebo dezertov, dôležitá je, samozrejme, aj chuť.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.