Loading...

Airbrush farba Fractal

Filtrovať produkty
Počet produktov: 19

Airbrush farba tekutá Fractal - Red (100 ml) 6102 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Airbrush farba tekutá Fractal - Sky Blue (100 ml) 6109 dortis - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba tekutá Fractal - Pastel Rose (100 ml) 6104 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba kvapalná Fractal - Lilac (100 ml) 6107 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Airbrush farba tekutá Fractal - Leaf Green (100 ml) 6113 dortis - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Dekoratívna airbrush perleťová farba, tekutá Fractal – Satin Gold (33 g) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

7,60 €
23 € / 100g

Na sklade 5 ks

Airbrush farba tekutá Fractal – Claret (100 ml) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba kvapalná Fractal - Royal Blue (100 ml) 6110 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba tekutá Fractal - Pink (100 ml) 6105 dortis - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,80 €
6.8 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba tekutá Fractal – Dark Chocolate (100 ml) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,80 €
6.8 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Dekoratívna airbrush perleťová farba, tekutá Fractal – Pearl White (33 g) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

7,60 €
23 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Airbrush farba tekutá Fractal - Black (100 ml) 6117 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,80 €
6.8 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Dekoratívna tekutá airbrush farba Fractal – White Snow (100 ml) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových..

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Airbrush farba tekutá Fractal - Brown (100 ml) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Airbrush farba kvapalná Fractal - Lemon Yellow (100 ml) 6100 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Airbrush farba tekutá Fractal - Orange (100 ml) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Airbrush farba tekutá Fractal – Ivy Green (100 ml) 6114 dortis - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Airbrush farba kvapalná Fractal - Turquoise (100 ml) 6112 - dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,20 €
6.2 € / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Dekoratívna airbrush perleťová farba, tekutá Fractal – Silver Shine (33 g) - Fractal

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

8,30 €
25.2 € / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Airbrush farby Fractal sú určené na techniku striekania farieb pomocou tlakovej pištole. Ide o vysokokvalitné farby, ktoré obsahujú potravinárske farbivá. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.