Loading...

Čokoládové zdobenie

Počet produktov: 114
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 - dortis

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 - dortis

Čokoládové hobliny Trio z edície Besky. Balenie 80 g.

3,60 €
4.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládová dekorácia Feathers, pierka, tmavé, 5,4 cm (20 ks) - dortis

Čokoládová dekorácia Feathers — tmavé pierka, 5,4 cm. Balenie 20 ks.

2,90 €

Na sklade > 5 ks

Mliečna čokoládové šupiny Master Martini (250 g) 5247 - dortis

Čokoládová dekorácia určená pre záverečné zdobenie tortov, zákuskov a cukrovin

2,90 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové hoblinky jahodové (80 g) 1584 - dortis

Lahodné čokoládové hoblinky s jahodovou príchuťou – ideálna dekorácia pre váš múčnik.

3,60 €
4.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové hoblinky limetkové (80 g) 5904 - dortis

Lahodné čokoládové hobliny s limetkovou príchuťou – dokonalá dekorácia pre váš múčnik.

3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové srdiečka, 12 ks - Gunthart

Čokoládové srdiečka, 12 ks - Gunthart

Čokoládové srdiečka s obsahom kakaa ozdobia vaše torty a dezerty a dodajú im elegantný, romantický

3,90 €
10.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové strúhanie Tagliatelle Marble (60 g) - dortis

Čokoládové dekorácie v podobe strúhaných kúskov. Edícia Besky. Balenie 60 g.

3,30 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové dvojfarebné rolky TWISTER MARBLE (70 g) - dortis

Čokoládové dvojfarebné rolky Twister Marble, 70 g

4,60 €
6.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Čokoládová dekorácia Feathers — pierka, biele, 5,4 cm (20 ks) - dortis

Čokoládová dekorácia Feathers – biele pierka, 5,4 cm. Balenie 20 ks.

2,80 €

Na sklade posledné 3 kusy

Čokoládové dvojfarebné rolky TWISTER (70 g) - dortis

Čokoládové rolky dvojfarebné Twister. Balenie 70 g.

3,90 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Eurocao čokoládové mini lentilky (80 g) - Eurocao

Zloženie: cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, rastlinný olej (shea)

3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cereálne guličky v čokoláde RUBY (100 g) Besky edícia - dortis

Najovocnejšie čokoládové perly.

6,00 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové hoblinky DUO (80 g) 4392 - dortis

Lahodné čokoládové hobliny tmavé a bílé, ktoré sú zároveň dekoráciou na váš moučník.

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Čokoládové hoblinky pomarančové (80 g) 5903 - dortis

Lahodné čokoládové hoblinky s pomarančovou príchuťou, ktoré zároveň slúžia ako dekorácia na zákusok.

3,60 €
4.5 € / 100g

Na sklade 5 ks

Citrónové čokoládové hobliny (80 g) 5433 - dortis

Lahodné citrónové čokoládové hobliny, ktoré krásne ozvláštnia váš zákusok.

4,00 €
5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Tmavé čokoládové hobliny Master Martini (250 g) 1934 - dortis

Čokoládová dekorácia určená na záverečné dozdobenie tort, zákusiek a cukrárskych výrobkov

2,90 €
1.2 € / 100g

Na sklade 4 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie smajlíky, 15 ks - Gunthart

Čokoládové dekorácie smajlíky, 15 ks - Gunthart

Čokoládové dekorácie – smajlíky. Balenie obsahuje 15 ks.

4,30 €
43 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie – motýle, 12 ks - Gunthart

Čokoládové dekorácie – motýle, 12 ks - Gunthart

Čokoládové dekoračné motýliky. Balenie obsahuje 12 ks.

3,60 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové písmená a čísla, 80 ks - Gunthart

Čokoládové písmená a čísla, 80 ks - Gunthart

Čokoládové písmená a číslice z kakaovej polevy dodajú vašim dezertom originálny a hravý vzhľad.

4,00 €
11 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Eurocao Cereálne guľôčky v bielej čokoláde 5 mm (100 g) Besky edícia - Eurocao

Eurocao cereálne guľôčky v bielej čokoláde, priemer 5 mm. Balenie 100 g.

4,10 €
4.1 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Vyrobené v Nemecku
Čokoládová dekorácia 38 g - RUF

Čokoládová dekorácia 38 g - RUF

Čokoládové zdobenie od RUF. Balenie 38 g.

3,30 €
8.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Biele čokoládové hobliny (80 g) 1174 - dortis

Lahodné čokoládové hobliny biele, ktoré sú zároveň i dekoráciou na náš moučník .

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Dekorácie kávové zrná hořká čokoláda 80 g - - Kovandovi

Kávové zrná v horkej čokoláde na ozdobu cukrárenských výrobkov.

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Dekorácie kávových zŕn, 75 g - RUF

Dekorácie kávových zŕn, 75 g - RUF


3,30 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Eurocao Cereálne guľôčky v horkej čokoláde 5 mm (100 g) Besky edícia - Eurocao

Eurocao cereálne guľôčky v horkej čokoláde, priemer 5 mm. Balenie 100 g.

3,40 €
3.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Čokoládové guličky 7 ks modré Neptún - I LOVE CAKES

Sada čokoládových guľôčok v dizajne Vesmír Modrón Neptún. Balenie 7 ks.

12,60 €
9.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Bestseller
Čokoládové guličky 7 ks bielo-ružové - I LOVE CAKES

Čokoládové guličky 7 ks bielo-ružové - I LOVE CAKES

Sada čokoládových guľôčok v bielej a ružovej farbe. Balenie obsahuje 7 ks.

11,30 €
8.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Kvety a listy z bielej čokolády, 24 ks - Gunthart

Kvety a listy z bielej čokolády, 24 ks - Gunthart

Anotácia: Elegantné čokoládové kvety a lístky z bielej čokolády dodajú každému dezertu luxusný vzhľad

3,90 €
43.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Tmavé čokoládové lupienky 250 g - Master Martini

Tmavé čokoládové hobliny Master Martini dodajú každej torte a každému dezertu elegantný vzhľad a i

2,80 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové guľky 7 ks — biele, čierne, zlaté - I LOVE CAKES

Sada čokoládových guľôčok v bielej, čiernej a zlatej farbe. Balenie obsahuje 7 ks.

12,00 €
8.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové guľôčky, 7 ks, perleťovo svetlomodré - I LOVE CAKES

Sada čokoládových guličiek v perleťovo svetlomodrej farbe. Balenie obsahuje 7 ks.

13,80 €
10.2 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Čokoládové perly stredné 180 g, zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly strednej veľkosti v zlatej farbe. Balenie 180 g.

12,50 €
6.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové guľôčky 7 ks biele - I LOVE CAKES

Sada bielych čokoládových guličiek. Balenie: 7 ks.

8,90 €
6.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové guličky, 7 ks, fialové - I LOVE CAKES

Súprava 7 fialových perleťových čokoládových guľôčok.

11,50 €
8.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie – srdiečka, 15 ks - Gunthart

Čokoládové dekorácie – srdiečka, 15 ks - Gunthart

Čokoládové dekorácie v tvare srdca. Balenie obsahuje 15 ks.

3,90 €
27.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Bielé čokoládové hobliny mini (80 g) 1178 - dortis

Lahodné čokoládové hobliny biele, ktoré sú zároveň dekoráciou na náš moučník.

2,90 €
3.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

"V prípade dezertov je rozhodujúca, samozrejme, chuť, čo okrem iného platí pre každé jedlo, hneď v závese sa však drží vzhľad. Ten je v prípade sladkostí dôležitý zvlášť, keď ide o torty alebo zákusky. Na navodenie lepšieho vzhľadu však nie je nutné byť majstrom cukrárom. Často stačí aj malá drobnosť napríklad vo forme čokoládového zdobenia. Sladké čokoládové zdobenie Čokoláda nepochybne patrí medzi najobľúbenejšie maškrty na svete. Ročne si ju kúpia stovky miliónov ľudí. I preto je čokoládové zdobenie tak obľúbené. Môže mať celý rad podôb, a to od čokoládových hobliniek, cez guľky až po šupinky. Objednať si je možné aj čokoládové motýliky, ktoré sú vhodné na torty alebo mafiny. Stačí ich len mierne nahriať napríklad pomocou rozžeraveného noža alebo lyžice a prilepiť na svoje miesto. Zdobenie čokoládou má dlhú tradíciu, ktorá siaha hlboko do histórie. Jednak preto, že posypať dezert čokoládovými lupienkami alebo hoblinami je jednoduché, ale taktiež preto, že kvalitná čokoláda je proste veľmi chutná."

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.