Loading...

Cukrové zdobenie s motívmi

Počet produktov: 151
Akcia
- 39%
Cukrové zdobenie ružovo‑strieborné medvedíky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružovo‑strieborné medvedíky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružovo‑strieborné medvedíky. Balenie 80 g.
4,40 €
2,70 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrové zdobenie včielky, 15 ks - Gunthart

Cukrové zdobenie včielky, 15 ks - Gunthart

Cukrové dekorácie včielky Günthart 15 ks sú roztomilé jedlé ozdoby z cukru, ktoré rýchlo premenia

4,40 €

Na sklade > 10 ks

Dekorácia z jedlého papiera Motýliky modré (8 ks) - dortis

Dekorácie z jedlého papiera v tvare motýľov. Balenie obsahuje 8 ks.

2,20 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Cukrové lienky na lístku, 12 ks, 6 g - Fagos

Cukrové lienky na lístku, 12 ks, 6 g - Fagos


2,60 €

Na sklade 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrová dekorácia futbal, 48 ks - Gunthart

Cukrová dekorácia futbal, 48 ks - Gunthart


3,70 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 29%
Cukrové zdobenie ružovo‑strieborné medvedíky 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružovo‑strieborné medvedíky 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružovo‑strieborné medvedíky. Balenie 1 kg.
12,10 €
8,60 €
0.9 € / 100g

Na sklade 4 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové dekorácie dinosaurov, 6 ks - Gunthart

Cukrové dekorácie dinosaurov, 6 ks - Gunthart

Cukrové dekorácie – dinosaury. V balení 6 ks.

4,20 €
21 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Nové
Cukrové ozdoby Holubičky, 12 ks, 6 g - Fagos

Cukrové ozdoby Holubičky, 12 ks, 6 g - Fagos


2,60 €

Na sklade 4 ks

Cukrová dekorácia berušky 15 ks - Fagos

Cukrové dekorácie lienky. V balení 15 ks.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia mrkvičky 15 ks - Fagos

Cukrové ozdoby v tvare mrkvičiek. Balenie 15 ks.

3,00 €

Na sklade 4 ks

Cukrové zdobenie 8 ks futbalové lopty - FunCakes

Cukrová ozdoba v tvare futbalovej lopty. Obsah balenia: 8 ks.

6,70 €

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 28%
Cukrové zdobenie hnedí medvedíci 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie hnedí medvedíci 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie hnedé medvedíky. Balenie 80 g.
4,40 €
3,20 €
4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia futbalu - Gunthart

Cukrová dekorácia futbalu - Gunthart


4,10 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Modelovaná osôbka, 10 ks, 20 g - Fagos

Modelovaná osôbka, 10 ks, 20 g - Fagos

Ozdob svoje dezerty originálnym prírodným motívom – ručne modelované včielky vytvoria hravú dekoráciu

5,90 €
29.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Makrónky z práškového cukru a marcipánu, 10 ks - Gunthart

Makrónky z práškového cukru a marcipánu, 10 ks - Gunthart

Makrónky z práškového cukru a marcipánu. Balenie 10 ks.

5,70 €
22.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Ozdoba Slaná morská panna 90 g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie Morská panna. Balenie 90 g.

8,70 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 26%
Cukrové zdobenie žltí zajkovia 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie žltí zajkovia 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie v tvare žltých zajacikov. Balenie 80 g.
4,40 €
3,30 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrová dekorácia na tortu — mrkvičky, 12 ks - Gunthart

Cukrová dekorácia na tortu — mrkvičky, 12 ks - Gunthart

Zaujímavým doplnkom na tortu sú tieto cukrové mrkvičky.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia srdiečka 30 ks - Fagos

Cukrové ozdoby srdiečka. V balení 30 ks.

2,80 €

Na sklade > 10 ks
Nové
Modelovaná včielka, 10 ks, 20 g - Fagos

Modelovaná včielka, 10 ks, 20 g - Fagos

Oživte svoje torty roztomilými včielkami – ručne modelované jedlé dekorácie dodajú každému dezertu ve

6,10 €
30.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia „Jednorožec a dúha“, 8 ks - Gunthart

Cukrová dekorácia „Jednorožec a dúha“, 8 ks - Gunthart

Cukrový jednorožec a dúha v jednom balení.

4,10 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová dekorácia lienka, 15 ks - Gunthart

Marcipánová dekorácia lienka, 15 ks - Gunthart

Veselé cukrové lienky a marcipánové štvorlístky dodajú vašim dezertom štipku šťastia a originálny vzh

4,10 €
34.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Mašličky ružové 6 ks - Fagos


2,70 €

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 25%
Cukrové zdobenie modro-strieborné medvedíky, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie modro-strieborné medvedíky, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie modro‑strieborné medvedíky. Balenie 1 kg.
12,10 €
9,10 €
0.9 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová žabka s korunkou, rozmer 3,5 × 4,5 cm - Gunthart

Marcipánová žabka s korunkou, rozmer 3,5 × 4,5 cm - Gunthart

Marcipánová dekorácia na tortu – žabka.

3,70 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Vegánske marcipánové mrkvičky, 12 ks - Gunthart

Vegánske marcipánové mrkvičky, 12 ks - Gunthart

Vegánske marcipánové mrkvičky. Balenie obsahuje 12 ks.

4,10 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia Mimoni, 10 ks - Fagos

Farebné cukrové zdobenie s motívom Minionov rýchlo premení tortu, cupcaky alebo iný dezert na vese

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia v tvare srdca s ružovou kvetinkou, 20 ks - Fagos

Cukrové dekorácie – srdiečka so zdobením drobnej kvetinky. Balenie obsahuje 20 ks.

2,60 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 90 g — Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobenie Unicorn Party Mix. Balenie 90 g.

10,60 €
11.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 12 ks snehové vločky - FunCakes

Cukrové zdobenie v tvare snehových vločiek. Balenie obsahuje 12 ks.

4,10 €

Na sklade > 10 ks

Jedlá zelená tráva, 30 g - Cake Masters


3,60 €

Na sklade 5 ks

Cukrové zdobenie jednorožec, 70 g - FunCakes

Cukrové zdobenie jednorožec. Balenie 70 g.

5,50 €
7.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové písmenká FAREBNÉ, 40 g - Vola colori

Jedlé farebné písmená na dekoráciu tort a cukrárskych výrobkov

2,90 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 90 g - UnderTheSea - Super Streusel

Cukrové zdobenie mix farieb „UnderTheSea“. Balenie 90 g.

8,90 €
9.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Zvieratko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks - Gunthart

Zvieratko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks - Gunthart


3,90 €
14.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

6 ks cukrových dekorácií morských zvierat - Decora

6 ks cukrových dekorácií v tvare obľúbených zvierat, napr. delfína a chobotnice.

4,40 €

Na sklade > 5 ks

Pečenie je veľmi dobrou príležitosťou na to, aby ste dali voľný priechod svojej fantázii a kreativite. Pridaním ingrediencií, ktoré neboli zahrnuté v základnom recepte, získajú pečené výrobky často jedinečnú chuť a spôsob ich prípravy sa stane neobyčajným tajomstvom. Jedinečnosť rôznych druhov tort alebo sladkostí zabezpečuje aj dômyselné zdobenie tort, ktoré niekedy vyjadruje charakter príležitosti. Z tohto dôvodu ponúkame jedinečné cukrárske prísady, ktoré v závislosti od zámeru môžu vyvolať úsmev alebo emócie. Cukrové ozdoby s motívmi sa dajú ľahko prispôsobiť konkrétnym požiadavkám. V našom obchode nájdete kreatívne cukrové ozdoby na torty, ktoré nielen skvele vyzerajú, ale aj veľmi dobre chutia. Jedlé nálepky na tortu sú okrem iného ideálne na oslavy pre najmenších, kde vždy vzbudia veľké prekvapenie a stretnú sa so značným nadšením. Každý cukrársky doplnok v našom obchode sa vyznačuje starostlivým spracovaním a dokonalosťou najmenších detailov. Vďaka tomu je zdobenie cukroviniek oveľa efektívnejšie a zároveň je to veľmi príjemná činnosť. Či už sa rozhodnete pre kvetinové ozdoby alebo osobitejšiu jedlú nálepku na tortu, môžete si byť istí, že dostanete výrobok najvyššej kvality. Naše cukrárske prísady a ozdoby na torty určite uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.