Loading...

Perly, perličky, šupiny a kamienky

Počet produktov: 167
- 32%
Cukrový máčok malinový 2 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrový máčok malinový 2 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrový máčok malinový 2 mm. Balenie 1 kg.
12,10 €
8,30 €
0.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrovo-ryžové perly biele perleťové 5 mm 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly biele perleťové 5 mm 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly biele, perleťové, veľkosť 5 mm. Balenie 80 g.

4,90 €
6.1 € / 100g

Na sklade 4 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie ružová zmes, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružová zmes, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružový mix, balenie 80 g

5,20 €
6.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 30%
Cukrovo-ryžové perly zlaté 5 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly zlaté 5 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly zlaté, veľké 5 mm, balenie 1 kg.
33,30 €
23,30 €
2.3 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrovo-ryžové perly biele, perleťové 3–4 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly, biele perleťové, veľkosť 3–4 mm. Balenie 80 g.

4,60 €
5.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie pastelové perličky 80 g - FunCakes

Cukrové zdobenie pastelové perly FunCakes. Balenie 80 g.

5,60 €
7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Perličky modro-biele, 85 g - RUF

Perličky modro-biele, 85 g - RUF

Perličky modro-biele. Balenie 85 g.

3,00 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 90 g perličky mix cukor/čoko - Super Streusel

Cukrové a čokoládové perličky v ružovom mixe. Balenie 90 g.

9,50 €
10.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Čierna kráľovná, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Čierna kráľovná“ od I Love Cakes. Balenie 80 g.

5,60 €
7 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 30%
Cukrové perly zlaté metalické 7 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové perly zlaté metalické 7 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly zlaté metalické, veľké 7 mm. Balenie 1 kg.
32,50 €
22,70 €
2.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dr. Oetker Dekor mix ružový (50 g) DO0033 tortařství - Dr. Oetker

Zdobíte radi svoje dezerty a radi skúšate nové veci? Máme pre Vás tip! Jedinečné ružovo-biele perleťo

3,50 €
7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cereálne guličky v čokoláde RUBY (100 g) Besky edícia - dortis

Najovocnejšie čokoládové perly.

6,30 €
6.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Zdobivé viacfarebné mini perličky – máčok 90 g 0015 - Happy Sprinkles

Mini perličky

5,90 €
6.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 28%
Cukrové perly modré metalické 2 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové perly modré metalické 2 mm, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové perly metalické modré, 2 mm. Balenie 1 kg.
18,60 €
13,40 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Zelené perličky 85 g - RUF

Zelené perličky 85 g - RUF

Perličky zelené. Balenie 85 g.

2,90 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Perličky farebné dúhové 80 g - RUF

Perličky farebné dúhové 80 g - RUF

Perličky dúhové, farebné. Balenie 80 g.

3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Modré perličky MeeresBlubb 180 g - Super Streusel

Modré perličky MeeresBlubb. Balenie 180 g.

11,00 €
6.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové perličky metalické zlaté II. 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické zlaté II. 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, zlaté metalické, II. balenie 80 g.

5,10 €
6.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové zdobenie 90 g perličky pastelové CandyFloss - Super Streusel

Cukrové zdobenie — perličky v pastelových farbách. Balenie 90 g.

8,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové zdobenie mini perličky - mačík 1,5 mm biele 100 g - Decora

Cukrové ozdoby sú vhodné na priame použitie.

3,90 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 28%
Cukrové zdobenie strieborné hviezdičky, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie strieborné hviezdičky, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie strieborné hviezdičky. Balenie 1 kg.
24,30 €
17,50 €
1.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie perličky zlatobiele – 90 g GoldFlimmer - Super Streusel

Cukrové zdobenie perličky Goldfimmer zlatá–biela. Balenie 90 g.

11,30 €
12.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrovo-ryžové perly zlaté 7 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly zlaté, veľké 7 mm. Balenie 80 g.

7,10 €
8.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie perličky farebné 80 g - - Kovandovi

Cukrové zdobenie v podobe farebných perličiek skvele ozdobí torty, zákusky i poháre.

2,10 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie kráľovsky modré, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie kráľovsky modré, 80 g - I LOVE CAKES


4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie perly – Modrá oslava, 80 g - FunCakes

Cukrové zdobenie perly, modrá, FunCakes. Balenie 80 g.

5,30 €
6.6 € / 100g

Na sklade 4 ks
Bestseller
Cukrovo-ryžové perly, pastelový mix, 5 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly, pastelový mix, 5 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly, mix pastelových farieb, veľké 5 mm. Balenie 80 g.

5,10 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové perly stredné 180 g, zlaté - Super Streusel

Čokoládové perly strednej veľkosti v zlatej farbe. Balenie 180 g.

12,50 €
6.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie strieborné perly, 100 g - Decora

Cukrové zdobenie sú pripravené na okamžité použitie.

3,40 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrovo-ryžové perly, mix modro‑bielo‑strieborný, 5 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrovo-ryžové perly, mix modro‑bielo‑strieborný, veľké 5 mm. Balenie 80 g.

5,90 €
7.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie, máčané perličky mini, biele, 80 g - Tasty Me

Cukrové zdobenie – mini máčok. Biela farba, balenie 80 g.

4,10 €
5.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie farebné perličky, 125 g - RUF

Cukrové zdobenie farebné perličky, 125 g - RUF

Cukrové zdobenie – farebné perličky. Balenie 125 g.

4,30 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Ozdoby z perličiek 165 g, ideálne na cake pops - RUF

Ozdoby z perličiek 165 g, ideálne na cake pops - RUF

Perličkové ozdoby ideálne na cake pops. Balenie 165 g.

4,00 €
2.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pomocou kamienkov a korálok môžete rýchlo a jednoducho ozdobiť všetky druhy dezertov, či už pripravujete viacposchodovú tortu na oslavu alebo malé koláčiky na občerstvenie. Korálky a kamienky môžete ukladať jednotlivo alebo ich jednoducho navŕšiť na vrch koláčov. Ponúkame celý rad lesklých korálok - od drobných typu mak až po veľké perly. V tejto kategórii sú aj jedlé želé diamanty, ktoré budú dokonalým trblietavým doplnkom vášho dezertu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.