Loading...

Čokoládové trubičky

Filtrovať produkty
Počet produktov: 5

Čokoládové dvojfarebné rolky TWISTER MARBLE (70 g) - dortis

Čokoládové dvojfarebné rolky Twister Marble, 70 g

4,60 €
6.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Čokoládové dvojfarebné rolky TWISTER (70 g) - dortis

Čokoládové rolky dvojfarebné Twister. Balenie 70 g.

3,90 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové dvojfarebné rolky Thuja (50 g) - dortis

Čokoládové dvojfarebné rolky Thuja. Balenie 50 g.

2,80 €
5.6 € / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Čokoládové dvojfarebné rolky Penne (50 g) - dortis

Čokoládové dvojfarebné rolky Penne. Balenie 50 g.

3,00 €
6 € / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Čokoládové rolky tmavé 8,5 cm (15 ks) - dortis

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, prírodné vanilkové aróma, emulgátor slnečnicový lecití

4,50 €

Nie je na sklade

Objavte širokú ponuku čokoládových trubičiek, niekedy nazývaných tiež čokoládové ruličky, ktoré okamžite premení každú záružku, dort alebo pohár na exkluzívne cukrárske dielo. Tieto dekorácie sú vyrobené z kvalitnej bielej, mliečnej alebo horkej čokolády a vďaka svojmu precíznemu vzhľadu zaujmú na prvý pohľad.

Čokoládové trubičky a ruličky – elegantné dekorácie pre vaše dezerty

 

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.