Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Výrobná spoločnosť
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametre

Kategória: Farebný dekoračný cukor
Výrobca FunCakes
EAN 8720512696615
Kód produktu f52995

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Dekoračný zlatý cukor, 80 g - FunCakes


3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové posýpky v bronzovo‑zlatej farbe, 80 g - FunCakes


2,50 €
3.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlý cukrársky posyp, strieborný, 80 g - FunCakes


3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks
- 12%
Cukrové perličky strieborné, 80 g - FunCakes

Cukrové perličky strieborné, 80 g - FunCakes

6,40 €
5,60 €
7 € / 100g

Na sklade > 5 ks