Loading...

Cukrové perličky metalické biele 3–4 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky biele metalické, veľké 3–4 mm. Balenie 80 g.
Nie je na sklade

5,80 €
7.3 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Biele metalické cukrové perličky sú elegantným doplnkom hladkých povrchov tort. Výborne sa hodia aj na perníčky, drobné cukrovinky, muffiny či koláče a pekne doplnia vaše pečivo. Ich veľkou prednosťou je jednoduchá aplikácia — stačí ich položiť na vybraný povrch. Perličky dobre držia na potahovej hmote aj na iných povrchoch a môžete ich kombinovať s rôznymi krémami. V ponuke sú jemné cukrové perly, ktoré sa dajú bezpečne konzumovať spolu s dezertom. Pri nasypaní na vláčny krém môže vlhkosť dekoráciu zmäkčiť; ak zostane dlhšie na vlhkom kréme, farbivo sa môže uvoľniť a zafarbiť povrch. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie pevne držali napríklad na potahovej torte, prilepte perličky polotuhou čokoládou alebo glazúrou. S posypkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastok, potravinárske farbivo: E174.

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuk 0,17 g
    - z toho nasýtených 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bielkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba Biela
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116715899
Kód produktu ilc1173

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perly metalické tmavo‑hnedozlaté 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, tmavohnedé so zlatým metalickým leskom. Balenie 80 g.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks