Loading...

Cukrové perličky metalické zlaté 5 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky zlaté metalické, veľké 5 mm — balenie 80 g.
Na sklade > 10 ks
U vás 6.10.2026

5,80 €
7.3 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Zlaté metalické cukrové perličky sú elegantným doplnkom hladkého povrchu torty a výbornou voľbou aj na zdobenie perníkov, drobného pečiva či muffinov. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré ľahko doladia vaše recepty. Jednoducho ich položte na vybraný povrch a hotovo — skvele sa hodia k potahovacej hmote aj k rôznym krémom. V ponuke nájdete jemné cukrové perličky určené na konzumáciu spolu s dezertom. Pri aplikácii majte na pamäti, že vlhkosť z vláčneho krému môže posypky zmäkčiť; pri dlhšom kontakte s mokrým krémom sa môže uvoľniť farbivo a zafarbí povrch. Ak potrebujete, aby väčšie časti dekorácie pevne držali na potiahnutej torte, prichyťte ich polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníky. Pri práci so sypkými posýpkami odporúčame pracovať nad miskou alebo plechom s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E102, E155, E172.

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuk 0,17 g
    - z toho nasýtených 0,03 g
Sacharidy -87,4 g
    - z toho cukry 66,4 g
Bielkoviny 3,4 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba zlatá
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116715974
Kód produktu ilc1183

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perly metalické tmavo‑hnedozlaté 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, tmavohnedé so zlatým metalickým leskom. Balenie 80 g.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks