Loading...

Cukrové perly mix zlaté, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky, zlatý mix. Balenie 80 g.
Nie je na sklade

4,20 €
5.3 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Nádherná zmes cukrových posypov v zlatej farbe s jemným odleskom. Skvelá na útulné adventné večery pri krbe alebo na pečenie pre sestru či deti. Mix obsahuje drobné aj väčšie zlaté perličky a vynikne najmä na klasickej bielej poleve. Cukrové posypy I Love cakes sú kvalitný, univerzálny dekor, ktorý doladí vaše pečivo. Perly sa ľahko aplikujú — stačí ich nasypať na vybraný povrch. Hodia sa k potahovacej hmote aj ďalším povrchom a dajú sa kombinovať s rôznymi krémami. V ponuke nájdete jemné cukrové perly vhodné na konzumáciu spolu s dezertom. Pozor: ak sú perly na vlhkom kréme dlhšie, vlhkosť ich môže zmäkčiť a farbivo sa môže uvoľniť a obarviť povrch krému.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116716872
Kód produktu ilc1048

Recenzia

100 %
Všetko ako na obrázku. Spokojnosť. ????
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perly metalické tmavo‑hnedozlaté 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, tmavohnedé so zlatým metalickým leskom. Balenie 80 g.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks