Loading...

Cukrové zdobenie mini perličky 1,5 mm bielo-červené, 100 g - Decora

Cukrové dekorácie sú pripravené na okamžité použitie.
Nie je na sklade

3,80 €
3.8 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Cukrové perličky na zdobenie cukroviniek, pohárov, dezertov a vianočného pečiva. Zdobenie 100 g – mini perličky z prírodných extrakčných farbív. Jednoduché použitie, určené na finálnu dekoráciu cukrárskych a pekárskych výrobkov. Priemer perličiek 1,5 mm, balenie 100 g, mix farieb – bielo-červený.

 

 

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 100 g

Zloženie produktu

cukor, škrob (z pšenice a kukurice), glukózový sirup, farbivá: E120, E160a; rastlinný olej z kokosu a repky olejnej, poťah: biely včelí vosk.

Alergény mlieko, orechy, sója, vajcia, lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1652 kJ
Energetická hodnota kcal 394,7 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 97 g
    - z toho cukry 81 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba biela / červená
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Cukrový máček
Výrobca Decora
EAN 8024622065829
Kód produktu 2081135

Recenzia

Zabalené v ochrannej bublinkovej fólii, všetko v stanovenom termíne
Nepoužil som
80 %
Myslím, že červené korálky sú skôr ružové.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks