Loading...

Cukrové zdobenie strieborné perly, mix, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie v podobe strieborných perličiek. Balenie 80 g.
Nie je na sklade

7,30 €
9.1 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Univerzálne, farebné a chutné — presne tak sa predstavujú tieto strieborné cukrové perly. Tento posyp je jednoducho dokonalý: farby aj tvary vyniknú samostatne, no spolu vytvárajú vyvážený vzhľad. Napriek rozmanitosti ho môžete ľahko použiť na zdobenie torty alebo iných sladkých dobrôt. Vhodné na torty, zákusky, cupcaky, zmrzlinové dezerty, perníky či sušienky. Cukrové konfety sa používajú veľmi jednoducho — stačí ich nasypať na vybraný výrobok a krásna dekorácia je hotová behom chvíľky v pohodlí domova. Hodia sa na rôzne príležitosti a chuť vašich výtvorov neovplyvnia. Pri nanášaní na vláčny krém môže vlhkosť posypky zmäkčiť a pri dlhšom kontakte sa farbivo môže uvoľniť na povrch krému. Ak potrebujete väčšie kúsky dekorácie pevne prichytiť napríklad na potiahnutú tortu, prilepte ich polotuhou čokoládou alebo glazúrou. S posypkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

cukor, pšeničný škrob, maltodextrín, rybia želatína, farbivo E174.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1695 kJ
Energetická hodnota kcal 405 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 99,7 g
    - z toho cukry 99,7 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba Silver
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116717404
Kód produktu ilc1052

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks