Loading...

Fondán, dip a kvapková poleva

Počet produktov: 16
Bestseller
Carla fondán na potiahnutie 1 kg 3306 dortis - Carla Chocolate

Carla fondán na potiahnutie 1 kg 3306 dortis - Carla Chocolate

Carla fondánová cukrová poleva 1 kg je čistobiela, univerzálny fondant ideálny na polievanie venče

4,60 €
0.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Poleva v prášku punčová príchuť (100 g) DO0050 dortis - Dr. Oetker

Ľahká a rýchla príprava polevy.

1,30 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Fondánová hmota 1 kg - Kovandovi

Potahovacia hmota, ktorá za pár minút vytvorí dokonale lesklý povrch veterníkov, venčekov aj punčovýc

4,30 €
0.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Poleva v prášku s citrónovou príchuťou (100 g) — DO0025 dortis - Dr. Oetker

Rýchla a jednoduchá príprava polevy.

1,40 €
1.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Drip Cake Glazé čokoláda 125 g vegánske - RUF

Drip Cake Glazé čokoláda 125 g vegánske - RUF


2,70 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová poleva 150 g - RUF

Cukrová poleva 150 g - RUF

Hotová biela cukrárska poleva ti za pár sekúnd pomôže vytvoriť lesklé a dokonale ozdobené torty, p

1,10 €
0.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cake drip azúrová modrá 250 g - Cake Masters

Cake drip azúrová modrá 250 g - Cake Masters

Cake drip poleva modrá. Balenie 250 g.

7,10 €
2.8 € / 100g

Na sklade 5 ks

Cake drip svetlomodrý, 120 g - Tasty Me

Cake drip, svetlomodrý. Balenie 120 g.

5,10 €
4.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Vyrobené v Nemecku
Drip Cake glazúra ružová 125 g - RUF

Drip Cake glazúra ružová 125 g - RUF

Drip Cake glazúra ružová RUF. Balenie 125 g.

2,70 €
2.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Glazúra v prášku zlatá – Gold Glimmer, 175 g - Super Streusel

Glazúra v prášku, zlatá. Balenie 175 g.

8,00 €
4.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Vyrobené v Nemecku
Cake drip modrý, 125 g - RUF

Cake drip modrý, 125 g - RUF

Cake drip modrý. Balenie 125 g

2,70 €
2.2 € / 100g

Na sklade 5 ks

Stekajúca biela poleva 375 g (glazúra) - FunCakes

Tekutá biela poleva z fondánu na zdobenie cupcakeov, šišiek, donutov a pod. Balenie 375 g.

7,10 €
1.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Vyrobené v Nemecku
Cake drip limetkovozelený 250 g - Cake Masters

Cake drip limetkovozelený 250 g - Cake Masters

Cake drip poleva limetkovo zelená. Balenie 250 g.

7,10 €
2.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Vyrobené v Nemecku
Cake drip ružový 250 g - Cake Masters

Cake drip ružový 250 g - Cake Masters

Cake drip poleva ružová. Balenie 250 g.

7,00 €
2.8 € / 100g

Nie je na sklade

Cake drip tmavohnedá–zlatá, 125 g - Tasty Me

Cake drip, tmavo-hnedo-zlatý. Balenie 120 g.

5,10 €
4.1 € / 100g

Nie je na sklade

Carla fondánová hmota 15 kg - Carla Chocolate

Použitie: Pre pekársku a cukrársku výrobu — na polievanie, prípravu fondánovej náplne a krému

49,00 €
0.5 € / 100g

Nie je na sklade

V tejto kategórii nájdete fondánové polevy a polevy na namáčanie a kvapkanie. Poleva je jemná, priehľadná, s brilantným leskom. Ľahko sa používa bez ďalších prísad. Výrobok stačí zahriať na teplotu 38 °C až 42 °C a je okamžite pripravený na použitie. Výborne sa hodí aj ako cukrárska poleva na domáce zdobenie perníkov, dezertov, ako sú vetrníky alebo vence. Glazúra by sa mala nanášať pomocou cukrárskeho vrecka alebo špeciálnej aplikačnej fľaše. Biely fondán možno zafarbiť potravinárskym farbivom. V ponuke nájdete napríklad aj citrónovú alebo punčovú polevu. U nás nájdete značky ako Dr. Oetker, Funcakes a Carla. Jedno balenie polevy stačí na výrobu množstva drobných kvetov, nekonečných nápisov alebo nekonečných čipiek, vzorov,atď. Vďaka hladkej konzistencii fondánovej polevy je to jedna z najčastejšie volených metód zdobenia domáceho a profesionálneho pečiva. Tortová a kvapková poleva má všestranné využitie. Môžete ju použiť na zdobenie tort a dezertov. Nanáša sa na okraje torty, kde pomaly steká po stenách torty a vytvára efektný vzhľad kvapkajúcich kvapiek. S praktickým dávkovačom, ktorý zabezpečí presné nanášanie. Môžete si vybrať z mnohých farebných možností - zlatá, čierna, svetloružová atď. Ich základom sú zložky prírodného pôvodu. Výrobok zahrejte vo vodnom kúpeli na maximálne 40 stupňov Celzia a pretrepte, aby sa premiešal.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.