Loading...

Jedlé konfety strieborné hviezdičky 1 g - PME

Jemné jedlé strieborné hviezdičky dodajú tvojim dezertom trblietanie, eleganciu a hviezdny efekt behom pár sekúnd.

Nie je na sklade

4,60 €
460 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 008,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Super, spokojnosť. Už som nakupovala v minulosti, takže sa určite vrátim aj v budúcnosti k Vašim produktom.
★ ★ ★ ★ ★
100% spokojnosť rýchle dodanie tovaru
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila

Tieto jedlé trblietavé hviezdičky od PME sú drobný detail, ktorý urobí veľký dojem. Jemne sa trblietajú, pevne držia na kréme i poleve a okamžite premenia každé pečenie na slávnostný dezert. Stačí štipka a tvoje cupcakes, donuty, zmrzlina, perníky alebo torta získajú luxusný strieborný nádych.

Dekorácie majú tvar drobných metalicky strieborných hviezdičiek a sú ideálne na svadby, zimné torty, narodeniny, silvestrovské oslavy či elegantné dezerty. Balenie 1 g postačí na ozdobenie menšej dávky alebo doplnenie detailu väčšej dekorácie.

Použitie je jednoduché — nasyp ich priamo na vlhký krém, čokoládu alebo glazúru a nechaj ich priklepať. Výsledok je okamžitý a profesionálny. Navyše sú bez AZO farbív, takže ich môžeš používať s pokojom na duši.

  • jedlé trblietavé hviezdičky v striebornom odtieni
  • elegantný metalický efekt za pár sekúnd
  • ideálne na cupcakes, torty, zmrzlinu, donuty i perníky
  • výrazný efekt už pri malom množstve
  • bezpečné zloženie – bez AZO farbív
  • od značky PME – obľúbená voľba cukrárok po celom svete


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 1 g

Zloženie produktu

Zahusťovadlo (E464), farbivá (E172, E153)

Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametre

Kategória: Vianočné zdobenie na tortu
Vianočné zdobenie a posýpanie
Vianočné zdobenie a posýpanie
Výrobca PME
EAN 5056844801339
Kód produktu skg7002

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Ostatný tovar s vianočnou tematikou

Cukrové zdobenie Duch Vianoc, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Duch Vianoc“, balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Nie je na sklade

Cukrársky košík hviezdy 50 × 30 mm, 40 ks - Wimex

Cukrársky košíček Hviezdičky. Rozmery 50 × 30 mm. V balení: 40 ks.

1,10 €

Na sklade posledné 2 kusy

Vykrajovátka chalúpka, sada 75 × 5 - Jakub Felcman

Veľký vykrajovač z pocínovaného plechu v tvare kľúča.

3,00 €

Na sklade > 10 ks

Krabička na cukrovinky s okienkom – vzor drevo s perníčkami, 25 × 15 × 7 cm - Alvarak

Krabička na cukrovinky s okienkom a motívom perníka. Rozmery: 36 × 22 × 5 cm.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Gélová farba červená, 30 g - FunCakes

Gélová farba v červenej, balenie 30 g.

2,90 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Krabička na cukrovinky, červená, 22 × 20 × 9,7 cm - Alvarak

Červená krabička na cukrovinky. Rozmery: 22 × 20 × 9,7 cm.

3,60 €

Na sklade > 10 ks