Loading...

Jedlý papier Frozen — Kristoff a Anna - Pictu Hap

Na sklade > 10 ks
U vás pozajtra 1.10.2026

4,40 €
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Jedlý papier nie je určený na ďalší predaj. Výroba trvá 1–2 pracovné dni od objednania.

Technické parametre

Kategória: Jedlý papier na torty
Jedlý papier Frozen
Jedlý papier pre dievčatá
Výrobca Pictu Hap
Kód produktu pic900005.jpg

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty Frozen

-19 %
Perlová girlanda biela 130 cm (5 ks) GP1 - dortis

Perlová girlanda biela 130 cm (5 ks) GP1 - dortis

Priemer perličky: 0,8 cm Celková dĺžka jednej girlandy: 130 cm 5 ks v balení
1,60 €
1,30 €

Na sklade > 10 ks

Silikónová forma vločka 7 cm - Cakesicq

silikónová forma na snehové vločky

6,80 €

Na sklade > 10 ks

Figúrka na tortu Frozen – Elsa 9,5 cm - Dekora

Nejedlá dekorácia na tortu „Elsa”

6,90 €

Na sklade > 5 ks

Zápich do torty Frozen - Cakesicq

Zápich do torty „Frozen”

3,70 €

Na sklade > 10 ks
-31 %
Detská jedálenská súprava „Frozen” - STOR

Detská jedálenská súprava „Frozen” - STOR

Detská jedálenská súprava s motívom Frozen spríjemní raňajky, desiatu aj večeru každému malému fan
20,90 €
14,30 €

Na sklade posledný 1 kus
-23 %
Silikónová forma tvár Ľadového kráľovstva Kristoffa - Galias Moulds

Silikónová forma tvár Ľadového kráľovstva Kristoffa - Galias Moulds

Vytvorte dokonalé rozprávkové postavičky pre svoje torty a pečivo s touto silikónovou formou na tvár
20,30 €
15,60 €

Na sklade posledné 2 kusy

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Gél na jedlý papier – tuba 50 g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,70 €
7.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml - Monaco

Gélovací sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

9,70 €
4.9 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier, 50 g

2,40 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g - Vola colori

Gél na jedlý papier

3,50 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks