Loading...

Joypaste

Produkty JoyPaste vyrábí firma Joygelato. Joygelato má laboratórium kontroly kvality vybavené špičkovou technológií, se kterou provádí kontroly surovín a hotových výrobkov. Vlastné oddelenie výskumu a vývoja produktov je schopné vypracovať recepty špeciálne prispôsobené potrebám konkrétneho zákazníka a výsledky testovať vo dvoch cukrárskych laboratóriách umiestnených vo výrobnom závode v Gallarate a Vergiate. Spoločnosť prijala účinný systém HACCP, ktorý zaručuje vysokú úroveň kvality a hygieny všetkých svojich produktov a tiež ISO 9001:2008 a BRC Vers. 7 a IFS Ed. 6 Certifikované pre najdôležitejšie výrobné linky.


Filtrovať produkty
Počet produktov: 13

Ochucovacia pasta Malina (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta malina

7,50 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Ochucovacia pasta Jahoda (200 g) - Joypaste

Jahodová ochucovacia pasta

6,90 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Ochucovacia pasta Mango (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta s príchutou manga je ideálna na dochutenie cestín, krémov aj zmrzliny. Balenie 200

11,70 €
5.9 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Ochucovacia pasta Hruška (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta s príchutou hrušky

6,20 €
3.1 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Ochucovacia pasta Banán (200 g) - Joypaste

Banánová dochucovacia pasta

6,30 €
3.2 € / 100g

Na sklade 5 ks

Ochucovacia pasta Pomaranč (200 g) - Joypaste

Pomarančová ochucovacia pasta s lahodnou chuťou.

6,80 €
3.4 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Ochucovacia pasta broskyňa (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta s príchutou broskyní.

5,80 €
2.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Aromatická pasta Kiwi (200 g) - Joypaste

Ochutená pasta Kiwi

7,60 €
3.8 € / 100g

Na sklade 5 ks

Ochucovacia pasta Lesné plody (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta s príchuťou lesných plodov je ideálna na dochutenie cestí, krémov i zmrzliny. Balen

8,50 €
4.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Ochucovacia pasta Borievka (200 g) - Joypaste

Dochutená pasta s príchutou borievky je ideálna na dochutenie cesta, krémov aj zmrzliny. Balenie 200

10,20 €
5.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Ochucovacia pasta Mäta (200 g) - Joypaste

Skvelá ochucovacia pasta – príchuť mäty

6,70 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Ochucovacia pasta Zelené jablko (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta s príchuťou zeleného jablka je ideálna na dochutenie cestí, krémov aj zmrzliny. Bal

6,70 €
3.4 € / 100g

Nie je na sklade

Ochucovacia pasta Mandarínka (200 g) - Joypaste

Ochucovacia pasta mandarínka

8,00 €
4 € / 100g

Nie je na sklade