Loading...

Marcipánová figurka žrdiadka 4x3 cm, 20 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figúrka kačička, 20 g.
Na sklade > 10 ks
U vás 7.10.2026

1,90 €
9.5 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Ručne modelovaná marcipánová figúrka s prirodzenou mandľovou chuťou a vôňou. Skvele sa hodí na zdobenie veselých detských tortíc. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúriek. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť práškové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt. K pripevneniu figúrky na povrch torty môžete použiť špáradlo alebo jedlé lepidlo, prípadne domácka zmes zo bieleho a práškového cukru. Marcipán je bez geneticky upravených surovín.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 20 g

Zloženie produktu

cukor, mandle (36 %), voda, sirup z invertného cukru, látka udržujúca vlhkosť (sorbitol, invertáza), alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivá: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (zoznam farbív nájdete na etikete jednotlivých výrobkov)."

Alergény vajcia, orechy

Krajina pôvodu

Česká republika

Výrobná spoločnosť
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametre

Kategória: Veľkonočné ozdoby
Marcipánové figúrky na tortu
Výrobca Frischmann vyškov
EAN 8595242810217
Kód produktu 1021

Recenzia

100 %
Spokojnosť
Dobre.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Bestseller
Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g - Frischmann vyškov


4,00 €
7.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46 g - Frischmann vyškov


4,10 €
8.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka Minecraft Alex 8x4 cm, 46 g - Frischmann vyškov


4,00 €
8.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová žabka s korunkou, rozmer 3,5 × 4,5 cm - Gunthart

Marcipánová žabka s korunkou, rozmer 3,5 × 4,5 cm - Gunthart

Marcipánová dekorácia na tortu – žabka.

3,70 €

Na sklade > 10 ks