Loading...

Ochucovacia pasta MEC3 Lesné plody (200 g) 1985 dortis - MEC 3 s.r.o.

Odporúčame osobný odber v predajni

.

Na sklade 4 ks
U vás 2.10.2026

7,60 €
3.8 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Odporúčame osobný odber v predajni. Na želanie zákazníka zásielame aj kuriérom, avšak nemôžeme zaručiť, že pri preprave nedôjde k poškodeniu alebo znehodnoteniu tovaru. Zásielka sa posiela na riziko zákazníka.

Obrázok so súhlasom Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos.net Ochucovacia pasta doladí chuť aj konzistenciu krémov, cestí a polev na torty, zákusky, rolády aj cupcaky. Vyrobená zo starostlivo vybraných surovín pre výraznú chuť a arómu, ľahko sa používa a mieša s rôznymi receptúrami, takže môžete skúšať nové kombinácie. S touto pastou bude pečenie chutnejšie aj zábavnejšie — prekvapte hostí originálnymi dezertmi. Pasta si získala množstvo spokojných zákazníkov, ktorí ju považujú za neoddeliteľnú súčasť pečenia. Vyskúšajte ju aj vy!

Ochucovacia pasta doladí chuť aj konzistenciu krémov, cestí a polev na torty, zákusky, rolády a cupcaky. Vyrobená zo surovín, ktoré zabezpečujú vynikajúcu chuť a arómu, je jednoduchá na použitie a dobre sa mieša s rôznymi druhmi ciest a krémov — ideálna na experimentovanie s novými príchuťami. Pečenie tak bude chutnejšie a zábavnejšie. Buďte kreatívni a prekvapte svojich hostí lahodnými dezertmi. Ochucovacia pasta si získala množstvo spokojných zákazníkov, ktorí ju považujú za nevyhnutnú súčasť pečenia. Pridajte sa k nim a objavte, čo vám táto pasta ponúka!

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 200 g

Zloženie produktu

cukor, glukózový sirup, mrazené zmiešané bobuľovité ovocie (14%) (čierne ríbezle, čučoriedky, maliny, černice), voda, kyselina citrónová, koncentrát jahodovej šťavy, prírodná aróma, aróma, farbivo (antokyány, indigo), zahusťovadlo pektín

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1093,4 kJ
Energetická hodnota kcal 261,3 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 62,5 g
    - z toho cukry 49 g
Bielkoviny 0,14 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,1 g

Krajina pôvodu

EÚ

Výrobná spoločnosť
MEC 3 s.r.o.
Psohlavců 1731/8a, 147 00 Praha 4
info@mec3.cz
www.mec3.cz

Technické parametre

Kategória: Ochucovacie pasty
Príchute na muffiny a cupcaky
Výrobca MEC 3 s.r.o.
EAN 8594217870478
Kód produktu DR-1985

Recenzia

Skvelé
Prišiel celý špinavý o prasknutej praskline, ktorá nie je viditeľná.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Pistáciová ochucovacia pasta 80 g - FunCakes

Ochutená pistáciová pasta. Balenie 80 g.

9,20 €
11.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Pasta Tonka 50 g - RUF

Pasta Tonka 50 g - RUF

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,60 €
7.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Pistáciový krém 200 g - Cake Masters

Pistáciový krém 200 g - Cake Masters

Pistáciový krém. Balenie 200 g

9,60 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pistáciové maslo 170 g - Targroch

Pistáciové maslo. Balenie 170 g.

9,30 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks