Loading...

Prachové farby Sladké tyčinky Sladké tyčinky

Filtrovať produkty
Počet produktov: 3

Prášková metalická farba Silver City, 10 ml - Sweet Sticks

Prachová metalická farba v odtieni Silver City. Balenie 10 ml.

4,60 €
46 € / 100ml

Nie je na sklade

Prášková metalická farba Burnt Bronze, 10 ml - Sweet Sticks

Prašná metalická farba Burnt Bronze. Balenie: 10 ml.

4,30 €
43 € / 100ml

Nie je na sklade

Prachová farba metalická Extreme Gold 10 ml - Sweet Sticks

Prachová metalická farba v odtieni Extreme Gold. Balenie 10 ml.

4,80 €
48 € / 100ml

Nie je na sklade

Prachové farby od spoločnosti Sweet Sticks sú revolučným radom farebných prachov, ktoré sa dajú nakoniec premeniť na krásne farby pomocou aktivátora práškovej farby. Vďaka jedinečnej zmesi 100 % jedlých zložiek sú mimoriadne bezpečné na pridávanie do vašich lahodných koláčov, sušienok a tiež čokolády. Tieto práškové farby boli navrhnuté tak, aby boli ideálne pre výrobky na báze oleja a boli schopné farbiť väčšinu neporéznych povrchov. Práškové farby Sweet Sticks sú také univerzálne a dokážu sa prispôsobiť mnohým rôznym štýlom zdobenia tort. Nakoniec si môžete vybrať konzistenciu farby alebo ju zaprášiť. S týmito práškovými farbami ušetríte peniaze. Na pokrytie celej 250g čokoládovej kocky potrebujete len 1/8 čajovej lyžičky práškových farieb a aktivátora práškových farieb.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.