Loading...

Veľkonočné dekorácie a figúrky

Počet produktov: 15
Akcia
- 22%
Zajac sivý, nejedlý, cukrová dekorácia - Gricko Ivanjica

Zajac sivý, nejedlý, cukrová dekorácia - Gricko Ivanjica

Ručne modelovaný sivý zajko dodá torte nežný, rozprávkový a hravý vzhľad — ideálny pre detské aj jarn
6,20 €
4,80 €

Na sklade > 5 ks

Cukrová figurka: nádherný zajko, 6 cm - I LOVE CAKES

Roztomilý cukrový zajko veľkosti 6 cm premení obyčajnú tortu na rozprávkovú veľkonočnú dekoráciu z

8,40 €
8.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka zajíčik so zlomeným uškom 4x3,5 cm, 14 g - Frischmann vyškov


1,90 €
13.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka zajíček Kolle 5,5x3,5 cm, 15 g - Frischmann vyškov


1,90 €
12.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka hnedá sliepka 4,5×5,5 cm, 35 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka v tvare hnedej sliepky od Frischmann Vyškov.

2,60 €
7.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka žrdiadka 4x3 cm, 20 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figúrka kačička, 20 g.

1,90 €
9.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka zajac 9x8 cm, 100 g - Frischmann vyškov


5,40 €
5.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu – zajko v klobúku z kokosovej hmoty, 4 × 5,5 cm - Fagos

Figúrka na tortu – zajac vyťahujúci klobúk, vyrobená z kokosovej hmoty.

6,60 €

Na sklade > 5 ks

Marcipánová figúrka biela sliepka 4,5x5 cm, 35 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figúrka v tvare bielej sliepočky od Frischmann Vyškov.

3,20 €
9.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka kurča Kiki 4,5x3,5 cm, 24 g - Frischmann vyškov


2,10 €
8.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka kohút 5,5x5 cm, 40 g - Frischmann vyškov

Marcipánová figúrka v tvare kohúta od Frischmann Vyškov.

3,20 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládový sivý zajko, stojaci, 9 cm - I LOVE CAKES

Čokoládový zajoček v elegantnom sivom prevedení.

8,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová figurka: nádherný zajko, ružové labky - I LOVE CAKES

Roztomilý cukrový zajko s ružovými labkami rýchlo premení tortu na nežnú veľkonočnú alebo detskú d

6,10 €
6.2 € / 100g

Nie je na sklade

Cukrová figurína: nádherný zajko s modrými labkami - I LOVE CAKES

Cukrová figúrka v tvare roztomilého zajka.

5,20 €

Nie je na sklade

Biely čokoládový zajac, výška 9 cm - I LOVE CAKES

Čokoládový biely zajko, stojaci. Výška 9 cm.

10,20 €

Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.