Loading...

Biele potravinárske farbivo

Filtrovať produkty
Počet produktov: 30

Gélová farba (White) biela 35 g - Food Colours

Biela gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Food Colours gélová farba tuba Natural White 30 g - Food Colours

Vďaka vysokej koncentrácii dosiahnete intenzívne farby pridaním len malého množstva do hmoty.

4,20 €

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový pigment Fractal – White Snow (4 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

4,70 €
117.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling White (3,5 g) - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
188.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívna prášková perleťová farba Fractal – Pearl White (3,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba — vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,20 €
177.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Flash white - Edable Art

Prachová barva Flash white od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,40 €
30 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Prachová farba Silver Spangle - Edable Art

Prachová barva Silver Spangle od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Ivory Pearl - Edable Art

Prachová barva Ivory pearl od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,40 €
18.9 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Prachová farba Icy white - Edable Art

Prachová barva Icy White od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

6,40 €
35.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Golden Pearl - Edable Art

Prachová barva Golden Pearl od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) Lime Green A141 dortis - Sugarflair

Koncentrovaný gélový farbivo (25 g) vhodné na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a ciest

3,70 €
14.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Flash Gold - Edable Art

Prachová barva Flash Gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,10 €
22.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prašná farba Cream - Edable Art

Prachová farba Cream od Edible Art na jednoduché maľovanie jedlých dekorácií a motívov.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade 5 ks

Prachová farba Mother of Pearl - Edable Art

Prachová barva mother of pearl od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,40 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Ivory Shimmer - Edable Art

Prachová barva Ivory shimmer od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Prachová farba Opal Gold - Edable Art

Prachová barva Opal gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Platinum Lilac - Edable Art

Prachová barva Platinum Lilac od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,90 €
21.7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Prášková farba Platinum Gold - Edable Art

Prachová barva Platinum Gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,60 €
25.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Prášková farba Silver Snow - Edable Art

Prachová barva Silver snow od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Prášková farba Platinum blue - Edable Art

Prachová barva Platinum Blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,50 €
30.6 € / 100g

Na sklade 5 ks

Piesková farba Oyster - Edable Art

Prachová barva Oyster od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba Old Parchment - Edable Art

Prachová barva Old parchment od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,10 €
22.8 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prášková farba Shell Gold - Edable Art

Prachová barva Shell gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade 5 ks

Prachová farba Opal Blue - Edable Art

Prachová barva Opal blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Platinum Green - Edable Art

Prachová barva Platinum green od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,90 €
21.7 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prachová farba Opal Green - Edable Art

Prachová barva Opal green od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,60 €
25.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková perleťová farba, 10 ml, Pearl White - Magic Colours

Jedlá prášková perleťová farba sa jednoducho nanáša a vytvára intenzívne, žiarivé odtiene. Balenie 10

5,10 €
51 € / 100ml

Nie je na sklade

Jedlá prášková farba White, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba White. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Nie je na sklade

Prášková farba White Satin - Edable Art

Prachová barva White satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Nie je na sklade

Snehové vločky prachová farba - Edable Art

Prachová barva Snow flake od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Nie je na sklade

Biele potravinárske farbivo je ideálne, ak chcete zosvetliť prirodzený odtieň krému, polevy, fondánu alebo inej poťahovej hmoty a dosiahnuť čistejší, svetlejší vzhľad. Skvele sa hodí aj na tvorbu jemných pastelových tónov — pridajte trochu bielej a zjemníte príliš výrazné farby.

Na rozdiel od červenej, modrej alebo zelenej sa biela potravinárska farba zvyčajne nepoužíva na úplné zafarbenie hmoty, ale na jej zosvetlenie, neutralizáciu nažltlého odtieňa alebo na zvýraznenie bielych detailov pri zdobení tort.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.