Loading...

potravinárske farby

Počet produktov: 795
Akcia
- 29%
Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Objav silu prírody v odtieni oceánu – prírodné farbivo DARK SPIRULINA premení tvoje dezerty na ele
21,10 €
15,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Bestseller
Gélová farba červená, 28 g - Wilton

Gélová farba červená, 28 g - Wilton

Wilton Icing Color Red 28 g je koncentrovaná červená gélová farba, s ktorou rýchlo a jednoducho ob

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Gélová farba čierna 0282, 28 g - Wilton

Gélová farba čierna 0282, 28 g - Wilton

Wilton gélové farbivo Black 28 g je koncentrované čierne cukrárske farbivo, ktorým rýchlo a jednoduch

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

6,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba ZELENÝ LIST, 28 g - Wilton

Koncentrované gélové potravinárske farbivo v prirodzenej listovozelenej farbe, s ktorým ľahko zafa

2,90 €
10.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 23%
Olejová farba 100 ml, vysoko koncentrovaná, šedo‑zelená - colour mill

Olejová farba 100 ml, vysoko koncentrovaná, šedo‑zelená - colour mill

22,90 €
17,60 €
17.6 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba – tmavozelená, 28 g - Wilton

Gélová farba tmavozelenej farby, určená na farbenie tortového fondánu, cesta a krémov. Hmotnosť: 2

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g - Fractal

Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g - Fractal

Dodaj fondánu, krému, čokolády i cukrovému zdobeniu svieži svetlomodrý odtieň Lagoon Blue

4,00 €
153.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba hnedá 28g - Wilton

Hnedý gélový farebný prípravok na farbenie polev, ciest a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,70 €
13.2 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba žiarivo žltá, 28 g - Wilton

Svetložltá gélová farba určená na farbenie polevy, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba NEBESKÁ MODRÁ, 28 g - Wilton

Gélová farba, odtieň nebesky modrá, na farbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,30 €
11.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
- 15%
Gélová farba Antique Living Coral, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Antique Living Coral, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Antique Living Coral. Balenie 25 g.
5,30 €
4,50 €
18 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba tuba (Blue) 20 g - Food Colours

Modrá gélová farba Food Colours v tube 20 g ľahko zafarbí fondant, marcipán, krémy, polevy aj cest

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill


7,70 €

Na sklade 5 ks

Gélová farba tuba (Green) zelená 20 g - Food Colours

Zelená gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tubička (Pink) ružová 20 g - Food Colours

Ružová gélová farba v tube na ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 13%
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, eukalyptová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, eukalyptová - colour mill

7,70 €
6,70 €
33.5 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba KRÁĽOVSKÁ MODRÁ, 28 g - Wilton

Gélová farba v odtieni kráľovská modrá na farbenie fondánov, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba v tube (red) – červená, 20 g - Food Colours

Červené gélové farbivo v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodné na farbenie potahovacích hmôt, marcip

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, koralová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, koralová - colour mill


7,70 €

Na sklade 4 ks

Gélová farba tubička (Violet) fialová 20 g - Food Colours

Fialová gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,10 €
10.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba FIALOVÁ, 28 g - Wilton

Fialová gélová farba na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Black) – čierna, 20 g - Food Colours

Čierna gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Ideálne na farbenie fondánu, marcipánu aj krému

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba, tubka (Yellow) – žltá, 20 g - Food Colours

Žltá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodná na sfarbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Brown) hnedá 20 g - Food Colours

Hnedá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodná na farbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba TMAVO RUŽOVÁ, 28 g - Wilton

Tmavoružová gélová farba na sfarbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba RUŽOVÁ, 28 g - Wilton

Ružová gélová farba určená na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,90 €
10.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) — zelené - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E102, E132). Obsah čistého farbiva: 7,5 ± 0,5 %. Návod: časť obsahu

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba (Azure Blue) – azúrovomodrá, 35 g - Food Colours

Azúrovomodrá gélová farba na sfarbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,90 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

potravinárske práškové farbivo (5 g) čierne - AROCO

Potravinárske práškové farbivo – čierne. Balenie 5 g.

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, melónová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, melónová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – ružové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E124). Obsah čistého farbiva: 4,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinové práškové farby (5 g) – modrá - AROCO

Potravinové práškové farbivo v modrej farbe. Balenie 5 g.

1,30 €
26 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prachová farba zlatá, 10 g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

10,60 €
106 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Pink) – ružová, 35 g - Food Colours

Ružová gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske farbivo dokáže rýchlo premeniť vzhľad torty, cupcakeov, makróniek či drobných cukrárskych dekorácií. Od jemných pastelov cez sýtu červenú, modrú alebo čiernu až po metalické efekty – správne zvolené potravinárske farby umožnia obarviť krémy, polevy, fondán, potahovacie hmoty, cesto aj ďalšie cukrárske výrobky.

Neexistuje pritom jedno univerzálne farbivo pre všetko. Gélové, pastové, tekuté, práškové a tukové potravinárske farby sa líšia koncentráciou a spôsobom použitia. Vysoko koncentrované pastové farby sú napríklad ideálne na fondán, maslové krémy alebo royal icing – na výrazný odtieň často postačí len malé množstvo.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.