Loading...

Cukrové srdiečka „Tajná láska“, 100 g - Dekora

bez mlieka bez mlieka
bezlepkové bezlepkové
Nie je na sklade

2,60 €
2.6 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 100 g

Zloženie produktu

cukor, voda, slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, zemiakový škrob, ryžová múka, prírodná vanilková aróma, farbivá: E120, E100.

Alergény lepok

Krajina pôvodu

Španielsko

Ďalšie informácie

Farba Červená
Výrobná spoločnosť
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

- 7%
Cukrové zdobenie „Harmónia lásky“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Harmónia lásky“, 80 g - I LOVE CAKES

2,80 €
2,60 €
3.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové zdobenie červené pusinky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie červené pusinky 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Červené pusinky“. Balenie 80 g.
2,80 €
2,20 €
2.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 14%
Cukrové zdobenie trojfarebné pusinky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie trojfarebné pusinky, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie s trojfarebnými pusinkami. Balenie 80 g.
2,80 €
2,40 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Srdcový valček 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Srdcový valček. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks