Loading...

Srdcia a srdcia na zdobenie tort

Počet produktov: 42
Akcia
- 30%
Cukrové zdobenie Ranná rosa, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Ranná rosa, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Ranná rosa. Balenie 80 g.
4,40 €
3,10 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové srdiečka, 12 ks - Gunthart

Čokoládové srdiečka, 12 ks - Gunthart

Čokoládové srdiečka s obsahom kakaa ozdobia vaše torty a dezerty a dodajú im elegantný, romantický

3,90 €
10.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácia „Šťastne navždy“, 90 g - Happy Sprinkles

Nechajte zaznieť svadobné zvony — v bielych šatách so svadobnou kyticou, pripravenou prejsť uličkou.

9,20 €
10.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie biele srdiečko, mix, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie – biele srdiečka, balenie 80 g

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Farebné cukrové srdiečka, 13 g - Gunthart

Farebné cukrové srdiečka, 13 g - Gunthart


2,90 €
22.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 28%
Cukrové zdobenie Farebná láska, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Farebná láska, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Farebná láska. Balenie 80 g.
4,40 €
3,20 €
4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie červeno-biele srdce, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie červeno‑biele srdce. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 90 g, ružové, Valentín - Super Streusel

Cukrové zdobenie Ružový Valentín od Super Streusel. Balenie 90 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové srdiečka bielo-ružové, 60 g - FunCakes

Jedlá dekorativní bílo růžová srdíčka pro zdobení dortů. Balení 60 g.

3,60 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Srdiečka 40 g - Dr. Oetker


2,60 €
6.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Ozdoba srdiečko 110 g - RUF

Ozdoba srdiečko 110 g - RUF

Ozdoby v tvare srdiečok. Balenie 110 g.

2,60 €
2.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 20%
Cukrové zdobenie Fialová láska, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Fialová láska, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Fialová láska“. Balenie 1 kg.
20,30 €
16,30 €
20.4 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie na tortu, 15 ks, srdiečka - Gunthart

Cukrové zdobenie na tortu, 15 ks, srdiečka - Gunthart


3,70 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie mini srdiečka, 60 g - FunCakes

Cukrové zdobenie v podobe mini srdiečok, ktoré pozdvihne vaše zákusky a torty na luxus. Balenie 60 g.

3,40 €
5.7 € / 100g

Na sklade 4 ks

Cukrové mini srdiečka, mix 55 g - Tasty Me

Tasty Me cukrové zdobení - mix barevných srdíček na dorty, zákusky i cupcakes. Balení 70 g.

3,30 €
6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové zdobenie 90 g Casanova - Super Streusel

Veľmi obľúbené cukrové zdobenie 90 g Casanova od značky Super Streusel.

9,00 €
10 € / 100g

Na sklade 5 ks

Cukrové zdobenie Šeříková krása 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Šeříková krása“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Horúci bozk 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Horúci bozk“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie červené srdiečka, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „Červené srdiečka“. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie srdiečka, mix 80 g - I LOVE CAKES


4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zdobenie princeznej – denník, 90 g - Happy Sprinkles


9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie „Láska na prvý pohľad“, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie — láska na prvý pohľad. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové zdobenie ružovo-modré srdce, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „ružovo‑modré srdce“. Balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Cukrové zdobenie metalické biele srdiečka, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Metalické biele srdiečka I Love Cakes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové dekorácie srdiečka bordeaux 80 g - FunCakes

Cukrové srdiečka na dekoráciu sladkých dezertov a múčkov. Balenie 80 g.

4,00 €
5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Srdcové údolí 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Srdcové údolie. Balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade 4 ks

Cukrové zdobenie 90 g BeMine - Super Streusel

Cukrové zdobenie 90 g BeMine na torty od značky Super Streusel.

9,10 €
10.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekorácia „Be Mine“, 90 g - Happy Sprinkles

Dekorácia „Be mine“ od Happy Sprinkles. Balenie 90 g.

8,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Cukrové zdobenie ružovo-modré srdiečka, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružovo-modré srdiečka, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie ružovo‑modré srdiečka. Balenie 1 kg.

8,10 €
0.8 € / 100g

Na sklade 5 ks

Cukrové zdobenie červené srdiečka, 1 kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie červené srdiečka. Balenie 1 kg.

12,10 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 90 g červeno-ružové Valentín - Super Streusel

Cukrové zdobenie 90 g červeno‑ružové „Valentín“ na torty od firmy Super Streusel

8,60 €
9.6 € / 100g

Na sklade 5 ks

Cukrové zdobenie srdce 8,5 × 9 mm, 25 g - PME

Ružové srdiečka PME Sprinkle Charms pridajú tvojim tortám a cupcakes roztomilý, hravý detail, ktorý o

2,50 €
10 € / 100g

Na sklade posledné 2 ks

Cukrové zdobenie Srdcový valček 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie Srdcový valček. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie „Romantický deň“, 80 g - I LOVE CAKES


2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Oslaďte si dokonalú narodeninovú oslavu, výročie svadby alebo valentínsku večeru dezertom alebo tortou zdobenou jedlými srdiečkovými dekoráciami. Ak hľadáte zaujímavú a jemnú dekoráciu na tortu, vyberte si zmes farebných dekorácií, ktoré obsahujú srdiečka rôznych farieb a veľkostí. Srdce je jedlá dekorácia, ktorá je sladká, očarujúca a láskyplná a dokonale poslúži ako záverečný prvok vášho pečenia. S touto dekoráciou urobíte dojem na vianočnom večierku, valentínskej oslave alebo pri milovanej osobe, ktorej chcete vyjadriť svoju náklonnosť. Cukrové srdiečka z našej ponuky môžu byť ružové, biele alebo červené, prípadne v iných farbách. Túto chutnú cukrovú dekoráciu môžete umiestniť nielen na narodeninovú tortu, ale aj na cupcakes, sušienky, torty s krémom alebo polevou. Dokonalý výsledný efekt je zaručený.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.