Loading...

Cukrové zdobenie tyčinky zelené, 90 g - Decora

Cukrové zdobenie sú pripravené na okamžité použitie.
Na sklade posledný 1 kus
U vás 7.10.2026

4,30 €
4.8 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
96 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Cukrové ozdoby v tvare tyčiniek sú ideálne na dekoráciu tort, pohárov, rôznych múčnikov, dezertov či vianočných cukroviniek. Vyrobené z prírodných extraktných farbív. Nie je potrebná žiadna zložitá príprava — ozdoby sú pripravené na finálne dozdobenie cukrárskych a pekárskych výrobkov. Zelená farba, balenie 90 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 90 g

Zloženie produktu

Cukor, rastlinný palmový tuk, glukózový sirup, emulgátor: sójový lecitín, farbivá: E100, E120, E131, E132, E160a, E172; zahusťovadlo: arabská guma, aróma.

Alergény arašidy, orechy, sója, vajcia

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1779 kJ
Energetická hodnota kcal 425,1 kcal
Tuk 5,1 g
    - z toho nasýtených 4,8 g
Sacharidy 93,6 g
    - z toho cukry 91,4 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba zelená
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenzia

Ako muffinová tráva
Použijem ho na posypanie koláča
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Cukrové zdobenie tyčinky farebné 80 g - - Kovandovi

Cukrové zdobenie v podobe farebných tyčiniek je ideálne na dekoráciu tort, zákuskov a pohárov.

1,60 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie tyčinky levanduľové 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie tyčinka levanduľová. Balenie 80 g.

2,10 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové prúžky červené, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové tyčinky červené. Balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 18%
Cukrové zdobenie tyčinka žltá 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie tyčinka žltá 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie tyčinky, žlté. Balenie 80 g.
1,90 €
1,60 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks