Loading...

Veľkonočná dekoračná tráva

Počet produktov: 16

Strúhaný kokos zelený 50 g - Fagos


1,50 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá ozdoba „zelená tráva“, 30 g - Happy Sprinkles


8,90 €

Na sklade 4 ks

Cukrové zdobenie tyčinky zelené, 90 g - Decora

Cukrové zdobenie sú pripravené na okamžité použitie.

4,30 €
4.8 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrárenská špička 8 na jemnú trávu - Decora

Kovová cukrárenská zdobovacia špička viac otvorová 8 na jemnú trávu je vyrobená z prvotriednej nerezo

3,00 €

Na sklade > 5 ks

Profesionálna špička na zdobenie torty „Tráva“ 9 mm - Ibili

Koncovka na zdobenie torty – tráva, 9 mm, IBILI

2,60 €

Na sklade > 5 ks

Jedlá žltá tráva 30 g - Cake Masters

Jedlá žltá tráva. Balenie 30 g.

2,20 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrárenská zdobiaca špička 16 na trávu - Decora

Kovová cukrářska zdobiaca špička viacdľová 16 tráva je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele. Na vy

2,90 €

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá ružová tráva, 30 g - Cake Masters

Jedlá ružová tráva. Balenie 30 g.

2,20 €
7.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá modrá tráva, 30 g - Cake Masters

Jedlá modrá tráva. Balenie 30 g.

2,20 €
7.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
- 7%
Dekoračná jedlá ružová tráva, 50 g - Happy Sprinkles

Dekoračná jedlá ružová tráva, 50 g - Happy Sprinkles

Jedlá ružová tráva od Happy Sprinkles. Balenie 50 g.
7,60 €
7,10 €
14.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Vykrajovátko 20 × 5 cm — tráva - Martellato

Plastové vykrajovátko na potahovaciu hmotu a marcipán.

10,20 €

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové zdobenie tyčinky zelené, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie — zelené tyčinky. Balenie 80 g.

2,70 €
3.4 € / 100g

Nie je na sklade

Cukrárska zdobiaca špička viacotváracia 233 tráva - Decora

Kovová cukrářska zdobiaca špička viacdľová 233 tráva je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele. Pre

2,40 €

Nie je na sklade

Posyp z kokosu – kokosová tráva 100 g - Cake Masters

Zelený kokosový posyp rýchlo vytvorí na tortách, cupcakes a dezertoch prirodzený

2,90 €
2.9 € / 100g

Nie je na sklade

Jedlá dekorácia „zelená tráva“, 50 g - Happy Sprinkles

Jedlá dekorácia v podobe trávy, ideálna na Veľkú noc. Balenie: 50 g.

10,60 €
21.2 € / 100g

Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.