Loading...

Farebný mlyn 20ml

Počet produktov: 46
Akcia
- 13%
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, eukalyptová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, eukalyptová - colour mill

7,70 €
6,70 €
33.5 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Olejová farba 20 ml — vysoko koncentrovaná červená - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna - colour mill


8,30 €
41.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill


7,70 €

Na sklade 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill

Olejová farba Purple, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná ružová - colour mill


8,00 €
40 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, modrá (obloha) - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, koralová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, koralová - colour mill


7,70 €

Na sklade 4 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, malinová - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, zelená - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml svetlomodrá - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, žltá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, vínová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, vínová - colour mill


8,80 €
44 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, zelená lesná - colour mill


8,70 €
43.5 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, kobaltová modrá - colour mill

Olejová farba Colour Mill — vysoko koncentrovaná kobaltová modrá. Balenie 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus
Doprava zadarmo
Sada olejových farieb 12 × 20 ml - colour mill

Sada olejových farieb 12 × 20 ml - colour mill

Sada olejových farieb Colour Mill, 12 × 20 ml.

76,60 €
31.9 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, tmavoružová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, melónová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, melónová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, čokoládová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Olejová farba 20 ml, vysokokoncentrovaná Royal - colour mill

Olejová farba Royal, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, oranžová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, olivová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, olivová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fuchsiová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fuchsiová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, citrónová - colour mill

Olejová farba na čokoládu a tuky, vysoko koncentrovaná, citrónová. Objem: 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Olejová farba 20 ml — vysoko koncentrovaná, karamelová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Aqua Blend 20 ml žltá - colour mill

Aqua Blend Yellow. Balenie 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná Tiffany - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná ružová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade 5 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, lila - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, lila - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, limetková - colour mill


7,00 €
35 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Blush - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Blush - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Aqua Blend 20 ml Orange 20 ml - colour mill

Aqua Blend Orange. Balenie 20 ml.

6,50 €
32.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, midnight - colour mill

Olejová farba, vysoko koncentrovaná. Odtieň Midnight. Objem 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Olejové farby Colour Mill sú skvelou voľbou pre tých, ktorí si zakladajú na kvalite. Ľahko s nimi vyfarbíte čokoládu aj tuky. Výrobca odstránil všetky zložky na báze vody a nahradil ich olejmi vhodnými na pečenie a koláče. Tieto oleje sa miešajú oveľa lepšie ako gély na báze vody, pretože voda odpudzuje oleje pri pečení. Navyše ich farby prechádzajú špeciálnym procesom mikromletia, aby sa vytvorila farba bez zrniek a šmúh. Tieto mikropigmenty umožňujú našim farbám účinnejšie miešanie, čo znamená, že je potrebné použiť menej farby. Ich farby tiež neobsahujú plnidlá a gumy, ktoré sa používajú na zahustenie a zväčšenie objemu výrobku. Odmietajú robiť kompromisy v oblasti kvality. Ich farby sa môžu časom usadzovať. Pred použitím je najlepšie fľašu dôkladne pretrepať, aby sa premiešala. Ak chcete oživiť farby, odporúčame ich zafarbiť a nechať pôsobiť cez noc. Tieto farby máme v ponuke vo veľkom 100 ml balení, ako aj v menších 20 ml fľaštičkách.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.