Loading...

Farby na čokoládu

Počet produktov: 119
Akcia
- 23%
Olejová farba 100 ml, vysoko koncentrovaná, šedo‑zelená - colour mill

Olejová farba 100 ml, vysoko koncentrovaná, šedo‑zelená - colour mill

22,90 €
17,60 €
17.6 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Farba do tukov 15 g, červená - Decora

Farba do tukov, červená. 15 g v balení.

4,30 €
28.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml — vysoko koncentrovaná červená - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill


7,70 €

Na sklade 5 ks

Farba do tukov 15 g, zelená - Decora

Farba do tukov zelená, 15 g v balení.

4,60 €
30.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 13%
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, eukalyptová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, eukalyptová - colour mill

7,70 €
6,70 €
33.5 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna - colour mill


8,30 €
41.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, koralová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, koralová - colour mill


7,70 €

Na sklade 4 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná ružová - colour mill


8,00 €
40 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, modrá (obloha) - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, žltá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill

Olejová farba Purple, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, malinová - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g, žltá - Decora

Farba do tukov, žltá. 15 g v balení.

4,60 €
30.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, zelená - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g, modrá - Decora

Farba do tukov, modrá. 15 g v balení. Zloženie: práškový cukor, voda, bielky, farbivá: košenila, kurk

4,30 €
28.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml svetlomodrá - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, melónová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, melónová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Saténový sprej bílý 100 ml - PME

Veľmi jemný velvet sprej so sametovou textúrou na zdobenie dezertov. Objem 100 ml.

9,20 €
9.2 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Lakomina na čokoládu v spreji 50 ml - zlatá - Vola colori

Sprejová jedlá farba na rýchly nástrek mnohých druhov pevných cukrárskych dekorácií a zdobení

8,90 €
17.8 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Farba do tukov 15 g, ružová - Decora

Ružové tekuté farbivo rozpustné v tukoch. Obsah: 15 g v ampulke.

4,70 €
31.3 € / 100g

Na sklade 4 ks

Olejová prísada do gélových farieb na farbenie čokolády 20 ml Booster - colour mill

Zvýrazňovač farby

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, zelená lesná - colour mill


8,70 €
43.5 € / 100ml

Na sklade 5 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fuchsiová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fuchsiová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysokokoncentrovaná Royal - colour mill

Olejová farba Royal, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Farba na čokoládu na báze kakaového masla Sugarflair White (35 g) C313 dortis - Sugarflair

Použitie: Otvorte farbu a vložte ju na 10 sekúnd do mikrovlnnej rúry, kým nezačne mäknúť.

8,00 €
22.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Tekutá farba do čokolády Tasty Me (10 ml) Bright Yellow 5835 dortis - Tasty Me

Jednoducho rozohrejte čokoládu vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke, pridajte do nej farbu a veľmi

3,10 €
31 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Farba na čokoládu čierna, 35 g - Sugarflair

Farba na čokoládu: čierna. Balenie 35 g.

5,00 €
14.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, kobaltová modrá - colour mill

Olejová farba Colour Mill — vysoko koncentrovaná kobaltová modrá. Balenie 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, lila - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, lila - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, oranžová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, tmavoružová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 100 ml, vysoko koncentrovaná, žltá - colour mill

Olejová farba na čokoládu a tuky, vysoko koncentrovaná žltá. Objem 100 ml.

24,50 €
24.5 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Olejová farba 100 ml, vysoko koncentrovaná, červená - colour mill


23,60 €
23.6 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

"Farebná čokoláda krásne ozdobí všetky vaše múčniky. S farbami na čokoládu si ju môžete pripraviť v pohodlí domova. Farby na čokoládu sú totiž špeciálne potravinárske farby na tukovej báze, ktoré čokoládu neriedia a neničia jej štruktúru. Ofarbená čokoláda je tak rovnako hladká a lesklá ako tá neofarbená. Tieto farby sa najlepšie hodia na farbenie svetlej čokolády, ako je biela alebo karamelová. V ponuke máme celý rad farebných odtieňov, ale môžete si, samozrejme, kombinovaním farieb namiešať aj svoj vlastný. S farebnou čokoládou rozžiarite svoje múčniky a iste potešíte nielen svoje deti.   Ako ofarbiť čokoládu? Základom je kvalitná biela čokoláda. Spoznáte ju tak, že okrem kakaového masla neobsahuje žiadny ďalší tuk. Presne takú čokoládu nájdete u nás v kategórii Pravá čokoláda. Dodáva sa v praktických dropsoch, takže sa ľahko dávkuje a nemusíte mať prácu s lámaním. Čokoládu rozpúšťajte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke na stredný výkon (trvá to len chvíľku, takže čokoládu kontrolujte a aspoň raz počas rozpúšťania premiešajte). Hneď ako máte čokoládu rozpustenú, môžete ju ofarbiť. Na ofarbenie nikdy nepoužívajte tekuté potravinárske farby, tie totiž zničia štruktúru čokolády. Ak chcete získať iba jemný pastelový odtieň, môžete pridať jednu-dve kvapky koncentrovanej gélovej farby Wilton. Inak je najlepšie použiť priamo farby na čokoládu. Tieto farby majú podobné zloženie ako čokoláda, pretože tiež obsahujú tuk, takže s čokoládou krásne splynú. S týmito farbami môžete vytvárať aj poriadne sýte odtiene. V ponuke máme tak tekuté farby na čokoládu, ako aj pudrové. Pracuje sa s nimi rovnako – proste ich pridáte do rozpustenej čokolády. Ak máte radšej mliečnu alebo horkú čokoládu, môžete ju tiež farbiť – ale až keď je stuhnutá. Na to sa hodia sprejové farby na čokoládu. S nimi môžete farbiť stuhnuté polevy, čokoládové ozdoby aj čokoládové bonbóny. Tmavú čokoládu môžete ofarbiť aj pomocou pudrovej farby. Zmiešajte ju s trochou alkoholu a môžete začať. Farba výborne kryje, väčšinou však treba nanášať viac vrstiev. Touto metódou môžete zdobiť napríklad obľúbené cake pops. Vyberte si z našej ponuky čokoládové farbivo."

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.