Loading...

Gélová farba hnedá

Počet produktov: 17

Gélová farba tuba (Brown) hnedá 20 g - Food Colours

Hnedá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodná na farbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – Latte – 25 g - Colour Splash


4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – tmavohnedá, 30 g - FunCakes

Gélová farba tmavohnedá na farbenie potahovacích hmôt, marcipánu a cesta. Balenie obsahuje 30 g.

3,10 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – gaštan, 25 g - Rainbow Dust

Gél od Rainbow Dust je vysoko koncentrované sfarbenie.

4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – hnedá, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Hnedá, balenie 25 g.

4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba hnedá, 30 g - FunCakes

Gélová farba, odtieň hnedá. Balenie 30 g.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba – tmavohnedá – 25 g - Colour Splash


4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba hnedá, 28 g - Decora

Gélová farba v kelímku 28 g

2,60 €
9.3 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba (Chocolate Brown) čokoládová 35 g - Food Colours

Čokoládovo hnedá gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

PME gélová farba – hnedá 25 g - PME

Gélová farba v odtieni hnedej je ideálna na zafarbenie polevy, cesta alebo fondantu na potahovanie

3,30 €
13.2 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba Extra Brown, 42 g - Sugarflair

Gélová farba Brown Extra. Balenie 42 g.

7,80 €
18.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba – čokoládová, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Chocolate. Balenie 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Gélová farba – Bordeaux – 25 g - Colour Splash


4,40 €
17.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Cocoa Brown) телová 35 g - Food Colours

Kakaovo hnedá gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba hnedá 28g - Wilton

Hnedý gélový farebný prípravok na farbenie polev, ciest a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba hnedá, 20 g - Modecor

Koncentrovaný gélový farbivo určené na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta. Balenie 20

3,70 €
18.5 € / 100g

Nie je na sklade

Gélová farba gaštanová, 25 g - Sugarflair

Gélová farba gaštanová. Balenie 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Nie je na sklade

Vysokokvalitný gél na farbenie potravín v odtieňoch hnedej. Dodáva výrobkom sýtejšiu farbu. Neovplyvňuje štruktúru, chuť ani vôňu výrobkov. Zloženie gélu umožňuje rovnomerné zafarbenie a získanie správnej farby bez riedenia hmoty. Na výber rôzne farebné odtiene a balenia.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.